Sahibinden Param Güvende para çekti ama işlem olmadı

Daha fazla  
Merhaba bugün saat saat 14.57'de sahibinden uygulamasını Param Güvende seçeneği ile 4.620.00 TL tutarında bir alışveriş yapmıştım. Sorunum şu bu işlemi gerçekleştirdikten sonra sayfa yüklenirken bir hata oluştu dedi ve bende neyse tekrar denerim diye düşündüm. Tekrardan alışveriş yapmaya çalıştığımda ise paranın aslında çekildiğini gördüm ama alım işlemleri kısmına baktığımda gözükmüyordu dolandırılma gibi bir durum olacağını sanmıyorum sonuçta büyük bir uygulama ama içime yine de sinmediği için buraya yazmaya karar verdim. Sorum şu bu paranın iadesi gelir mi? Gelirse tahmini kaç günde cevaplayabilirseniz çok sevinirim.
Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana 1 saat içinde gelmişti, 1000 TL'lik bir satış yapmıştım.

Karşılığı olmayan para otomatikmen iade edilir. Bu süre bankaya bağlı olarak 1-10 gün içerisinde sürebilir. 10 günü aşarsa bankanız ve sahibinden ile iletişime geçiniz. Dolandırılma söz konusu olmaz.

Öncelikle gerçekten param güvende sayfasından mı alım yaptınız? Size linki satıcı mı gönderdi? Malesef çok fazla dlandırıcılık dönüyor. Banka ekstresine baktın mı? Nereye ödeme yapılmış gözüküyor?

Geri
Yukarı