Sahibinden üstünden alınacak ürüne önden gönderilen para geri verilmiyor

Trinitykiller1

Femtopat
Daha fazla  
2-3 hafta önce sahibinden sitesi üzerinden bir arkadaştan koltuk alacaktım 2000 TL civarına. 500 TL'sini başta gönderdim IBAN'la sonradan kargo fiyatının çok pahalı olduğunu anlayınca vazgeçtim. Arkadaşta bana gelecek ay maaşım yatınca göndereceğim dedi ama şu an mesajlarıma cevap vermiyor. 2 haftadır aralıklarla 4-5 mesaj attım dönmesi için. CİMER'den mi şikayetçi olmalıyım? Daha önce başıma gelmediği için sormak istedim.

2-3 hafta önce sahibinden sitesi üzerinden bir arkadaştan koltuk alacaktım 2000 TL civarına. 500 TL'sini başta gönderdim IBAN'la sonradan kargo fiyatının çok pahalı olduğunu anlayınca vazgeçtim. Arkadaşta bana gelecek ay maaşım yatınca göndereceğim dedi ama şu an mesajlarıma cevap vermiyor. 2 haftadır aralıklarla 4-5 mesaj attım dönmesi için. CİMER'den mi şikayetçi olmalıyım? Daha önce başıma gelmediği için sormak istedim.
Sahibinden'e sormayı deneyin bence sonrasında gerekli mecralara başvuru yapın.

Sahibinden IBAN üzerinden gönderdiğiniz ücretle ilgilenmez. Sırf bu yüzden "GET & Param Güvende" sistemiyle çalışıyorlar. Ücreti gönderdiğiniz şahıs kötü niyetliyse geçmiş olsun 1 bardak soğuk su için.

Git bir polis merkezine şikayet ol önce. Güveni kötüye kullanmadan işlem yapılır. Adamın telefon numarası varsa işin daha da kolaylaşır. Bütün delillerini de dosyaya sun. Mesajlaşmalarının ekran görüntülerini hepsini çıkartıp şikayetçi ol.

Git bir polis merkezine şikayet ol önce. Güveni kötüye kullanmadan işlem yapılır. Adamın telefon numarası varsa işin daha da kolaylaşır. Bütün delillerini de dosyaya sun. Mesajlaşmalarının ekran görüntülerini hepsini çıkartıp şikayetçi ol.

Telefon numarası SS hepsi var son çare dediğiniz gibi yapacağım.

Hocam davalık avukatlık oluyor muyuz yoksa onlar hallediyor mu? cimerden yapıcaktım uğraşmamak için
Cimerden de şikayetçi olabiliyorsun ama savcılığa gidip suç duyurusunda bulunursan daha bir adam yerine konursun diye tahmin ediyorum çünkü Cimer de savcılığa yönlendirecek. Avukata gerek yok şikayetçi olmak için.

Geri
Yukarı