Sahibinden üzerinden dolandırıldım

Adamın Instagram hesabını buraya atmam suç mu?
Olayın komik tarafını görebildiğinize sevindim 👍

Dostum madem o kadar ince düşünebiliyorsun hiç mi aklına gelmedi "bu adam benim 5000 liramı alıp ortadan kaybolursa ne yapabilirim" diye? Dediğin gibi bir durum olursa her türlü ortaya çıkar merak etme, ki onun riski sorgusuz sualsiz 5000 lira göndermekten daha azdır.
Bazılarında 5-6 yıl sonra sonuçlanmış.

Soguk su ic gecmis olsun.

Yok hocam buzlu suyu o içecek.

3 katı faizi ile alacağım.

O kadar acemi ki Instagram hesabını e-posta yerine telefonla açmış o kadar yani.

Dolandırıcı borsa sayfası gibi bir şey açmış takip edilen 1 kişi var o da kendisi story falan atmış hepsinin SSN'i aldım.

@461197 Instagram ona aitse gözün aydın o zaman. Kolay bulunur. Hesabın ve şahısın ekran görüntüsünü alın sonradan değişebilir.

@461197 Instagram ona aitse gözün aydın o zaman. Kolay bulunur. Hesabın ve şahısın ekran görüntüsünü alın sonradan değişebilir.

Instagram ona ait hesap açar açmaz bana bildirim geldi e-posta üzerinden oluşturmamış telefon kullanarak oluşturulmuş sadece 1 takipçisi var o da kendisi.

Wp üzerinden engeli kaldırıp açıyor ne yazmış diye de küfür edeceğime sanıyor. Dava olursa bana küfür etti diyecek herhalde ama ağzımdan ne argo ne küfür çıktı.

Geri
Yukarı