Sahibinden Xbox Series S nasıldır?

Görsellerdeki oyun kolu Xbox One fat kasa kolu. One s/x'lerdeki geliştirilmiş versiyon dahi değil yani 7.nesil haberiniz olsun, fiyat ucuzlugu buradan geliyor olabilir. Kolların faturası veya Online alındıysa siparişlerim kısmından SS'ini atabilir size. Çakma çok fazla Bluetooth'lu XBOX gamepad'i görmedim ben ama Bluetooth ile bağlı iken Series S'i kullandığı (menüde gezme bile olur) bir video rica edebilirsiniz.
Zaten test etmeye izin veriyor hocam satan kişi, ama benim aklıma takılan şey tek ucuzluk sebebi kol mudur? Yani garantisi geçerliyse konsolun gayet iyi. ama ya içi açıldıysa ve konsol sorunluysa diye düşünüyorum. Ve bu durumda garanti de bir işe yaramaz. Benim korktuğum şey ben bunu nasıl anlayacağım?

Zaten test etmeye izin veriyor hocam satan kişi, ama benim aklıma takılan şey tek ucuzluk sebebi kol mudur? Yani garantisi geçerliyse konsolun gayet iyi. ama ya içi açıldıysa ve konsol sorunluysa diye düşünüyorum. Ve bu durumda garanti de bir işe yaramaz. Benim korktuğum şey ben bunu nasıl anlayacağım?
Satıcıyla yüz yüze konuş durumu açıklar sana bence sorman yeterli olur diye düşünüyorum.

Tamirci bilemez eğer açıldıysa mühür içeride açmadan kontrol etmenin yolu yok. Servis dediğim Microsoft yetkili servisleri.
Peki onun için ne yapacağız? Satan kişi bunu yapmaya izin vermez muhtemelen. Çünkü Microsoft a yollayıp birkaç gün bekleyeceğini sanmıyorum satan kişinin. Başka iyi bir ilan bulursanız atabilirsiniz bu arada :D yani kolun ucuzluğu aradaki fiyat farkını kapatır mi acaba?

Evet burada hiç tanımadığınız birisine güvenerek hareket etmek zorunda kalıyorsunuz ,ki sorulara verdiği yanıtlara bakarak söylüyorum tuhaf-pek güvenilir olmayacak şekilde- yanıtlar vermiş kendisi.Nasıl anlarsınız bilmiyorum ancak ürünün garanti durumunu görebildiğiniz şu siteyi biliyorum.İçi açıldıysa da buradan tabii anlayamazsınız ancak aklıma bir şey gelmiyor maalesef.
bu ilana bakabilirsiniz garanti var denmiş ancak kaç ay oldugu söylenmemiş.
bu ilan'da da 1 sene garanti var.

Son düzenleme:
Evet burada hiç tanımadığınız birisine güvenerek hareket etmek zorunda kalıyorsunuz ,ki sorulara verdiği yanıtlara bakarak söylüyorum tuhaf-pek güvenilir olmayacak şekilde- yanıtlar vermiş kendisi.Nasıl anlarsınız bilmiyorum ancak ürünün garanti durumunu görebildiğiniz şu siteyi biliyorum.İçi açıldıysa da buradan tabii anlayamazsınız ancak aklıma bir şey gelmiyor maalesef.
bu ilana bakabilirsiniz garanti var denmiş ancak kaç ay oldugu söylenmemiş.
bu ilan'da da 1 sene garanti var.
Hocam ilk attığınız iyi gibi ama ikinci attığınız fazla ucuz değil mi?

Hocalarım böyle bir şey buldum. 2 yıl kullanmış ama açıklamada yazdıklarından dolayı güvendim gibi. Sizce nasıl? Yorumlara ve açıklamaya da bakın.

Son düzenleme:
Hocam ilk attığınız iyi gibi ama ikinci attığınız fazla ucuz değil mi?

Hocalarım böyle bir şey buldum. 2 yıl kullanmış ama açıklamada yazdıklarından dolayı güvendim gibi. Sizce nasıl? Yorumlara ve açıklamaya da bakın.
Hocam gayet iyi duruyor bu attığınız,ayrıca şöyle bir video size bakış açısı kazandırabilir :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı