Sahibinden'de telefonlar neden bu kadar ucuz?

Daha fazla  
Mi Note 10 3000 TL

OnePlus 7T 3649TL
Nasıl bu kadar ucuza satabiliyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
6 ay sonra yeni IMEI atılması gerekiyor diye bir şey yok hocam. İlk çıktığı zaman Mi 8 SE alıp hâlâ aynı IMEI ile kullanan arkadaşım var. Nereden aldığınız önemli. Ayrıca satıcı yüzünden klon IMEI’ e düşerse aniden kapanma gibi bir durum yok. Yasal uyarı gelip 30 gün süre veriyor. Sahibinden üzerinden almanızı da önermem.
@Aksufırat

6 ay sonra yeni IMEI atılması gerekiyor diye bir şey yok hocam. İlk çıktığı zaman Mi 8 SE alıp hâlâ aynı IMEI ile kullanan arkadaşım var. Nereden aldığınız önemli. Ayrıca satıcı yüzünden klon IMEI’ e düşerse aniden kapanma gibi bir durum yok. Yasal uyarı gelip 30 gün süre veriyor. Sahibinden üzerinden almanızı da önermem.
@Aksufırat
Aniden kapanma var daha doğrusu onceden silinecek diye meaaj gelir üstüne dusmessen onemsemessen sabah uyandığında yada tlf kapati açtığında imeilin silinmis oldugunu gorursun. Sahibinden de ürün satıyorum bazen. Benim gibi birine denk gelemyeceksen Evet bende önermem almak zorunda kalirsan get açtırmadan alınmamalı doğru diyorsun kardeşim 👍

@Aksufırat
Zentax bilgisayarını satmadıysan bana ulaşabilir misin? Almayı düşünüyorum. O sayfada cevap yazamıyorum. 05300794792
@ZentaX bilgisayarını satmadıysan bana ulaşabilir misin? Almayı düşünüyorum. O sayfada cevap yazamıyorum. 05300794792

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı