Sahibinden'deki oyuncu dünyası güvenilir mi?

isatakmaz

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle selam. 2. el bir sistem toplama düşüncem varken araştırmalar sonucu, Sahibinden'deki oyuncu dünyası sayfasına denk geldim. Her şey aşırı ucuz şüpheledim biraz. Yani 3600 ve RTX 2060 sıfır sistemi komple 9 10bine toplanıyor. Tekel olmuş isimler 12 13 bine 1650'li sistemleri satıyorlar. Buradan alışveriş yapan var mı? Ben aradım her şeyi sordum gelin birlikte toplayalım kredi kartına taksit vs her şeyi söylediler konum bile attılar. Kutuyu siz açacaksınız sıfır faturalı garantili diyorlar. B450 Tomahawk Max anakart 1000 TL mesela. Sitelerde en ucuz 2bin üzeri. Fiyatlar neden ucuz diye sorduğumda toptan olarak çalışıyoruz tarzı bir şeyler dediler. Yani bu fiyata gerçekten sıfır ürün satsınlar garantisi olmasın ona bile razıyım. Bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabilirler mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220817-182731.jpg
    Screenshot_20220817-182731.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 75
Arkadaşlar öncelikle selam. 2. el bir sistem toplama düşüncem varken araştırmalar sonucu, Sahibinden'deki oyuncu dünyası sayfasına denk geldim. Her şey aşırı ucuz şüpheledim biraz. Yani 3600 ve RTX 2060 sıfır sistemi komple 9 10bine toplanıyor. Tekel olmuş isimler 12 13 bine 1650'li sistemleri satıyorlar. Buradan alışveriş yapan var mı? Ben aradım her şeyi sordum gelin birlikte toplayalım kredi kartına taksit vs her şeyi söylediler konum bile attılar. Kutuyu siz açacaksınız sıfır faturalı garantili diyorlar. B450 Tomahawk Max anakart 1000 TL mesela. Sitelerde en ucuz 2bin üzeri. Fiyatlar neden ucuz diye sorduğumda toptan olarak çalışıyoruz tarzı bir şeyler dediler. Yani bu fiyata gerçekten sıfır ürün satsınlar garantisi olmasın ona bile razıyım. Bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabilirler mi?
Açıkçası kimse bu devirde 2bin tl aşağıya satmaz.
İkinci el olabilir, çakma olabilir, fabdika çıkışlı bozuk olup kendileri tamir etmiş olabilirler aklıma gelen seçenekler bunlar. Eğer stres teste sokun alıcaksanız.

Selamlar ben bu arkadaşlardan ekran kartı almak için 2-3 ay once esenyurttaki mağazalarına gitmiştim baba oğullar. İkinci el cihazları temizleyip kutularına etiket yapıştırıp sıfır diye satıyolar. 1080 ekran kartına sıfır diyordu ısrarla biraz tartışıp çıkmıştım.

Normal hocam, size İstanbul'da 4500 TL'ye kadar 2. el 206.
Normal hocam, size İstanbul'da 4500 TL'ye kadar 2. el 2060 bulabilirim.

Sıfır diyor işte ikinci el değil.
Sıfır diyor işte ikinci el değil.

Selam ben bu arkadaşlardan ekran kartı almak için 2-3 ay once esenyurttaki mağazalarına gitmiştim baba oğullar. İkinci el cihazları temizleyip kutularına etiket yapıştırıp sıfır diye satıyorlar. 1080 ekran kartına sıfır diyordu ısrarla biraz tartışıp çıkmıştım.

Almasamda gidip alacakmışım gibi inceleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı