Sahibinden'den yurt dışı iPhone alınır mı?

Merhaba.

Sahibinden 2.el sitesinde birçok iPhone telefon görüyorum (yurt dışı) başlıklı, yurt dışından alınan bu telefonlar alınır mı? Türkiye'de alınanlarla ne farkı var? 2 cihaz buldum biri yurt dışı, digeri Türkiye, 2 telefon da tertemiz ama aralarında 1500-2000 TL oynuyor, 2 telefonun da garantisi yok

Biri beni bu konuda aydınlatırsa çok iyi olur.

Merhaba.

Sahibinden 2.el sitesinde birçok iPhone telefon görüyorum (yurt dışı) başlıklı, yurt dışından alınan bu telefonlar alınır mı? Türkiye'de alınanlarla ne farkı var? 2 cihaz buldum biri yurt dışı, digeri Türkiye, 2 telefon da tertemiz ama aralarında 1500-2000 TL oynuyor, 2 telefonun da garantisi yok

Yurt dışı telefonun herhangi bir farkı yok.
Kayıt işlemi sıkıntılı. Şu an 2732₺. 1 Ocak'tan itibaren 6080₺.
2 ay önce yurt dışına çıkman gerek.
Zaten yurt dışı cihaz satanlar cihazları fazlasıyla indirdi.

Merhaba.

Sahibinden 2.el sitesinde birçok iPhone telefon görüyorum (yurt dışı) başlıklı, yurt dışından alınan bu telefonlar alınır mı? Türkiye'de alınanlarla ne farkı var? 2 cihaz buldum biri yurt dışı, digeri Türkiye, 2 telefon da tertemiz ama aralarında 1500-2000 TL oynuyor, 2 telefonun da garantisi yok.

Yurt içi olanı al.

Yurt dışı telefonun herhangi bir farkı yok.
Kayıt işlemi sıkıntılı. Şu an 2732₺. 1 Ocak'tan itibaren 6080₺.
2 ay önce yurt dışına çıkman gerek.
Zaten yurt dışı cihaz satanlar cihazları fazlasıyla indirdi.
Cihaz sıfır değil bir daha neden kayıt yapmam gerekiyor 3 yıl kullanılmış bir telefondan bahsediyorum. Teşekkürler

Yurt içi olanı al.
Nedenini 'de açıklarsan iyi olur

Merhaba.

Sahibinden 2.el sitesinde birçok iPhone telefon görüyorum (yurt dışı) başlıklı, yurt dışından alınan bu telefonlar alınır mı? Türkiye'de alınanlarla ne farkı var? 2 cihaz buldum biri yurt dışı, digeri Türkiye, 2 telefon da tertemiz ama aralarında 1500-2000 TL oynuyor, 2 telefonun da garantisi yok.

Almanı tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı