Sahiplenmek için köpek türü önerisi

senali

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar çok kısa bir soru soracağım. Ben yakında bir köpek sahipleneceğim. Ailem zamanında çok köpek beslemiş kurt, rottweiler vb. ben yeni sahipleneceğimiz köpeğin doberman veya rottweilerr olmasını istiyorum. Ama ailem zor köpeklerden yorulduk diyor o yüzden bernese istiyor. Ama köpekle ben ilgileneceğim, kısacası doberman mı rottweilerr mi bernese mi?

Doberman ve rot aşırı zor küçüklükten üstünlüğünü koymassan saatlerini vermessen büyüyünce çok sıkıntı çıkarıyor sadece sana değil herkese ailen bıktıysa cidden zor köpekten bence alma farklı türlere bak bence.

Bence sahiplenilecekse satılmak için üretilen köpekler yerine barınaklarda şiddete maruz kalmış, bakılamayıp bir köşeye atılmış, bir heves için alınıp bir köşeye atılmış veya yavruları satılır hevesiyle çoğaltılıp satılamayıp bir köşeye atılmış binlerce köpek var. Bu barınaklar gezilip onlardan seçerek sahiplenilmesi bence daha değerli olacaktır. Size köpek bakma sorumluluklarını anlatmayacağım çünkü belli ki aileniz beslediği köpeklerle bunun bilincinde olduğunu göstermiş bir aile.

Öncelikle iyi forumlar çok kısa bir soru soracağım. Ben yakında bir köpek sahipleneceğim. Ailem zamanında çok köpek beslemiş kurt, rottweiler vb. ben yeni sahipleneceğimiz köpeğin doberman veya rottweilerr olmasını istiyorum. Ama ailem zor köpeklerden yorulduk diyor o yüzden bernese istiyor. Ama köpekle ben ilgileneceğim, kısacası doberman mı rottweilerr mi bernese mi?
Cane Corso.

Geri
Yukarı