Şahsi numaranın izinsiz paylaşılması durumunda mahkemeye vermek mümkün mü?

@ibrahimcancl, adam dava açarsa haber ver kardeşim. Aklı selim olan hiçbir insan böyle bir şey yapmaz.

Yani kız arkadaşına cinsel içerikli şeyler gönderen birinin dava açacağını sanmıyorum ama ben Instagram üzerinden bana küfür eden 14 yaşında bir çocuğu gayet mahkemeye verdim, 500 değil o sıralar kendi avukatıma 2000 lira vermiştim fakat o çocuğa yeterince bir ders verdiğimi anladığıma değmişti.

Veren veriyor yani, akıl selim falan hikaye bunlar, kimse kimseye küfür edemez, numarasını sosyal medyada dağıtamaz, milletin kız arkadaşına cinsel içerikli şeyler gönderemez, hakkını biliyorsan asıl aklı selim birisi olursun, haberin olsun.

Yani kız arkadaşına cinsel içerikli şeyler gönderen birinin dava açacağını sanmıyorum ama ben Instagram üzerinden bana küfür eden 14 yaşında bir çocuğu gayet mahkemeye verdim, 500 değil o sıralar kendi avukatıma 2000 lira vermiştim fakat o çocuğa yeterince bir ders verdiğimi anladığıma değmişti.

Veren veriyor yani, akıl selim falan hikaye bunlar, kimse kimseye küfür edemez, numarasını sosyal medyada dağıtamaz, milletin kız arkadaşına cinsel içerikli şeyler gönderemez, hakkını biliyorsan asıl aklı selim birisi olursun, haberin olsun.

Hocam yapılan zaten yanlış uzatılacak bir şey yokta araya üçüncü bir kişi girip mesela babası vs şikayette bulunsa ve adamda çıkıp benim numaramı bulup arkadaşları dağıttı falan dese işler daha da uzar araya o çocukta ailesi de girer iş alır başını gider.

Hocam moderatörler bunu beğenmedi haberiniz olsun.

Hocam moderatörler bunu beğenmedi haberiniz olsun.
Foruma ara vermeyi düşünüyorum zaten. Fazla umurumda değil 1 aylık ceza. Ayrıca açık söyleyeyim birisi benim sevgilime +18 fotoğraflar atsaydı yaymaktan öte siber suçlara şikayet ederdim. Bildiğim kadarıyla cinsel içerikli fotoğraf videolar tamamen yasak.

foruma ara vermeyi düşünüyorum zaten. Fazla umurumda değil 1 aylık ceza. ayrıca açık söyleyeyim birisi benim sevgilime +18 fotoğraflar atsaydı yaymaktan öte siber suçlara şikayet ederdim. Bildiğim kadarıyla cinsel içerikli fotoğraf videolar tamamen yasak.

Aynen bu zaten doğrusu da konu sahibi ateşe ateşle karşılık vermiş.

@ibrahimcancl, adam dava açarsa haber ver kardeşim. Aklı Selim olan hiçbir insan böyle bir şey yapmaz.
haber veririm de elinizden ne gelebilir bilmiyorum her şey için teşekkürler

Bir kere o adamın yaptığı şey suç senin yaptığın ise daha büyük suç. Umarım mahkemelik olursun ve akıllanırsın. Discord sizin gibilerden kurtulsun artık çektiğimiz yetti. Adamın yaptığı doğru bir şey demiyorum bu arada kimse linçlemesin ama bu arkadaşın yaptığı daha büyük bir şey. Sen o verileri nereden buldun ve yaydın? Cezayı sonuna kadar hak ediyorsun. Uğraşır umarım.
sevgilime kötü içerikler atıyor bende haddini bildirdim ?

Aynen bu zaten doğrusu da konu sahibi ateşe ateşle karşılık vermiş.
kendi yöntemimle susturayım dedim yoksa sizin dediğiniz gibi yapsam çok uzun sürer

Yeni konular

Geri
Yukarı