Şahsıma gelen tehdit maili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benimki [email protected] pwned diyor bakar mısınız?

Wattpad uygulaması üzerinden; doğum tarihiniz, email adresiniz, cinsiyetiniz, coğrafi konumunuz, IP adresiniz (modemi açıp kapatırsanız değişir), isminiz, şifreniz, sosyal medya profilleriniz ve kullanıcı adınız olmak üzere sızdırılmış. Fakat bunların kaç tanesi hala geçerli ve doğru. Endişelenmene gerek yok dostum.

Benimki [email protected] pwned diyor bakar mısınız.
Wattpad'teki bir açıktan dolayı Wattpad Bion, Doğum tarihin, E-Posta adresin, Cinsiyetin, Coğrafi konumun, IP adresin, Adın, Şifren, Sosyal medya hesapların, Wattpad kullanarak açtığın siteler, Kullanıcı adın açığa çıkmış olabilir. Eğer başka sitelerde aynı e postayı ve şifreyi kullanıyorsan hemen şifreni değiştir.

Wattpad uygulaması üzerinden; doğum tarihiniz, email adresiniz, cinsiyetiniz, coğrafi konumunuz, IP adresiniz (modemi açıp kapatırsanız değişir), isminiz, şifreniz, sosyal medya profilleriniz ve kullanıcı adınız olmak üzere sızdırılmış. Fakat bunların kaç tanesi hala geçerli ve doğru. Endişelenmene gerek yok dostum.

Ben wattpad kullanmıyorum.
O mail hesabınla giriş yapmışsın aga.

Nasıl ya.

İngilizceniz iyi ise bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim çok güzel anlatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı