Sahte 870 EVO çoğalıyor

Ben almıştım ama herhangi bir sorun yaşamadım ama şaşırdım yani.
256 GB modelini.
X bir satıcı olur. Hepsiburada aracı konumdadır. Bir nebze anlayışla karşılarım ama koca firma bu tür ürünleri aracılar üzerinden getiriyorsa durum ortada.

Aynen ama bir kere almış bulundum
Fiyatlar çok arttı ama bence değişimden ziyade para iadesi alın. 2 defadır aynı duruma rastlanması fiyaskodur.

Ben almıştım ama herhangi bir sorun yaşamadım ama şaşırdım yani.
256 GB modelini.
Bende aynı ürünü ocak ayında aldım üründe bad sector oluşunca ürün değişim çıktı. değişim ürün geldi o ürün sahte çıktı gönderdim tekrar geldi o da sahte çıktı buda son gelen ürün buda sahte
X bir satıcı olur. Hepsiburada aracı konumdadır. Bir nebze anlayışla karşılarım ama koca firma bu tür ürünleri aracılar üzerinden getiriyorsa durum ortada.

Fiyatlar çok arttı ama bence değişimden ziyade para iadesi alın. 2 defadır aynı duruma rastlanması fiyaskodur.
Şimdi vatan bilgisayarda baktım 1800 T.L. olmuş Birde samsung Shopda bakıyım fiyatı ne kadar bana 1160 t.l. verecekler üstüne 700-800 t.l. koyup yenisi almak biraz maddi olarak zorlar beni

Bende şaşırdım hatta o zamanlar 400 450 500 TL civari geziyordu 398 TL'ye bir de ilk siparişe özel 50 TL indirim vardi satici hepsibu aradaydi ilk başta sordum araştırdım ürün orijinal ve teftiş ürünü olmadığını öğrendim ve sıkıntısız şekilde kullanıyordum taki PCmin ekran kartı gg olana dek.

Bende aynı ürünü ocak ayında aldım üründe bad sector oluşunca ürün değişim çıktı. değişim ürün geldi o ürün sahte çıktı gönderdim tekrar geldi o da sahte çıktı buda son gelen ürün buda sahte
İsterseniz "Kullanıcı İncelemeleri" bölümüne deneyiminizi içine alan görsellerle birlikte bir uyarı konusu açın. Herkesin bilgisi olsun.

Evet var özellikle ürün seri numaralarını paylaştım ve hepsiburadanın sahte samsung ürün sattığını söyledim ama samsung bizim sorunumuz değil diyor. Eğer ürünler samsung Türkiye tarafından ithal edilmemişse samsung hiçi bir şekilde ilgilenmiyor. Sahte yada değil

Satıcısı hepsiburada
Samsung Bir markaysa Sahte ürününün peşine düşer ve Sahte Ürün satmak bir suçtur ama Satan bilmediği için Muhtemelen suçada girmez durum çok karışık.

Bende 2.5 inc SSD alıcaktım laptopa iyikide almamışım 2 tb 1700 tl Amazon germany satıcılı sahte çıksa iade etmek zor olucaktı .

Samsung hiç bir şey yapmıyor ben ithal etmediysem Türkiye'ye beni ilgilendirmez dedi
En azından iade edin Sonuçta samsungun ürününü çakmışlar Ve üreten kimse bu ürünü peşine düşülmesi lazım bir mark
Samsung hiç bir şey yapmıyor ben ithal etmediysem Türkiye'ye beni ilgilendirmez dedi
Sorun yaşarsan Tüketici Hakemeyetine ver para iadesi yada değişim hangisini talep edersen yapmak zorunda.
Ürün linkini gönderir misin ben Amazon almayadan daha önce çok ürün aldım o fiyata yine alırım.

Black fridayda 1700 TL 2TB Samsung 870 SSD indirimdeydi şu an indirim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı