Sahte 870 EVO çoğalıyor

@bülent09 İçini açmadan çok rahat şekilde tespit edilebiliyor. Niye kullanıcılar garanti ile riske girsin ki?
haklısın usta onun içinde görsel ekledim o durum söyle vida yerleri orjinal da beyaz görselde ki sahtede siyahdır. Bide vida var orjinalda sahte üründe yok en sonda sahte ürün hafif orjinal ağır çünkü sahte altı plastik bilginize herkes duysun
samsung-870-evo-review-3.jpg
20220327_213522.jpg
20220327_213522.jpg
samsung-870-evo-review-3.jpg

Hala ürünün görselini paylaşıyorsunuz. Bilgisayar üzerinden tespiti çok rahat şekilde yapılabiliyor. İlla fiziksel bir şekilde tespit edecekseniz ürüne bakmaktansa kullanım kılavuzuna bakmak çok daha mantıklı.

Sizin aldığınız yer dandik üretmiş. Benim aldığım ürün dışarıdan tıpatıp aynıydı.

Bu işin Samsung'la bağı çıkacak en sonunda, bu kadar yaygın mı olur.

Bu işin Samsung'la bağı çıkacak en sonunda, bu kadar yaygın mı olur?
Nasıl bağı çıkmasını bekliyorsunuz? Ürün orijinalden tamamen farklı. Dikkat eden birisi ayırt edebiliyor. Zaten dikkat etmeseniz bile illaki bir yerde sorun çıkartıyor.
Samsung'dan alınan ürün böyle gelse eyvallah da bu dediğiniz çok saçma.

Nasıl bağı çıkmasını bekliyorsunuz? Ürün orijinalden tamamen farklı. Dikkat eden birisi ayırt edebiliyor. Zaten dikkat etmeseniz bile illaki bir yerde sorun çıkartıyor.
Samsung'dan alınan ürün böyle gelse eyvallah da bu dediğiniz çok saçma.
Direkt Samsung satıyor maksadında değil, kalite kontrolünde geçemeyen çipleri çok ucuza satıyorlar ya; sahte telefon piyasası böyle dönüyor. Yukarıda iç kısmı atılmış, bellek üreticisi yazmıyor.

Yanlışım yoksa bunun kontrolcüsü zaten Realtek. Belleklerin modelini görmenin bir yolu var mı? Varsa da üreticilerin gizleyebileceği bir şey mi?

Hala ürünün görselini paylaşıyorsunuz. Bilgisayar üzerinden tespiti çok rahat şekilde yapılabiliyor. İlla fiziksel bir şekilde tespit edecekseniz ürüne bakmaktansa kullanım kılavuzuna bakmak çok daha mantıklı.

Sizin aldığınız yer dandik üretmiş. Benim aldığım ürün dışarıdan tıpatıp aynıydı.
haklısın usta yapıyorlar artık. benim sahte ürün samsung ssd yazılımı hiç görmüyordu yoksa gene bilemiyecektim gene sahte olduğunu. benim amacım kimse mağdur olmasın haksız kazanç var orda

Yeni konular

Geri
Yukarı