Sahte siteye tıklanınca ne yapılmalıdır?

AlexaBliss

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, fake scam sitesine tıkladım yanlışlıkla. Hemen çıktım ama çerezlerde o siteyi gördüm hemen kaldırdım. Artık bıktım gerçekten. Neden hep benim başıma geliyor bilmiyorum. Başka ne yapabilirim? Bu arada tarayıcımda Malwarebytes browser şeyi kurulu uyarı vermedi. başka bir şey yapmam gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınıza tıkladıgınız sahte bir siteden herhangi bir zarar gelmez. Malwarebytes programının antivirüs programı pcnizde varsa merak etmeyin güvendesiniz.

Arkadaşlar, fake scam sitesine tıkladım yanlışlıkla. Hemen çıktım ama çerezlerde o siteyi gördüm hemen kaldırdım. Artık bıktım gerçekten. Neden hep benim başıma geliyor bilmiyorum. Başka ne yapabilirim? Bu arada tarayıcımda Malwarebytes browser şeyi kurulu uyarı vermedi. Başka bir şey yapmam gerekir mi?

Hocam Kaspersky'ın internet için koruması var onun ile tarama yapabilirsiniz ya da MBAM ile ikisinden biri ile yapın bir şey çıkmazsa sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Hocam Kaspersky'ın internet için koruması var onun ile tarama yapabilirsiniz ya da MBAM ile ikisinden biri ile yapın bir şey çıkmazsa sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Bilgisayarınıza tıkladıgınız sahte bir siteden herhangi bir zarar gelmez. Malwarebytes programının antivirüs programı pcnizde varsa merak etmeyin güvendesiniz.
Malwarebytes Browser guardım var o uyarı vermedi.

Neden rahat değil.
Bilgisayarımdan bir virüs çıktı sildim ve format attım ondan beridir devamlı hesaplarımı kontrol ediyorum. Her gün tam tarama yapıyorum. 1 hafta da 2 kere format attım. Yanlışlıkla kısayollardan birine tıklıyorum direk tarama yapıyorum. Bilmiyorum psikolojik bir rahatsızlığım var sanırım.

O zaman sıkıntı olacağını sanmam ama rahat edemiyorsanız bir tam tarama öneririm.
Tarama dan birşey çıkmadı bu arada.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı