Sahte siteye girerim korkusu

AlexaBliss

Decapat
Daha fazla  
Selam, yakın zamanda yanlış bir siteye girdiğim için bir olay yaşanmıştı. Artık bu olaydan çok korkuyorum. Amazon'un Meksika sitesine girdim yanlışlıkla. Fake mi diye kontrol ediyorum. Bir yanım unut bir yanım ya olursa diyor. Çok korkuyorum başka yaşayan var mı bu olayı?

Malwarebytes Browser Guard ile sahte siteleri engelleyebilirsiniz.

Onu kullanmak istemezseniz bunu da kullanabilirsiniz.

Selam, yakın zamanda yanlış bir siteye girdiğim için bir olay yaşanmıştı. Artık bu olaydan çok korkuyorum. Amazon'un Meksika sitesine girdim yanlışlıkla. Fake mi diye kontrol ediyorum. Bir yanım unut bir yanım ya olursa diyor. Çok korkuyorum başka yaşayan var mı bu olayı?

Malwarebytes Browser Guard ile sahte siteleri engelleyebilirsiniz.

Onu kullanmak istemezseniz bunu da kullanabilirsiniz.

Malwarebytes Browser guard zaten kullanıyorum ama sahte siteleri engelliyor mu bilmiyorum.

Malwarebytes Browser Guard zaten kullanıyorum ama sahte siteleri engelliyor mu bilmiyorum.

Attığım uygulama eğer bir sitenin sahtesine girersen otomatik olarak uyarıyor. Ek olarak tarayıcı güvenliği için HTTPS everywhere tavsiyemdir. Bir tane daha uzantı vardı çıktığın sitenin otomatik olarak çerezini temizliyordu kullanmak istiyorsan ismini atarım.

Hocam ne yaşadınız acaba mümkünse anlatında biz de düşmeyelim.
Youtube den video indirecektim aynı sitenin adı fakat birinin adı .to ydu diğeri .com du en üstte to vardı ben de o anki kafam ile ona tıkladım. Videoyu indirmeye çalışırken virüs falan filan.

Ekledim onu da erişim gerekmiyor yazıyor yani şuan oldu mu?

Selamlar, Bu eklentini çok az bilinmiş galiba ondan etkinleştirdikten sonra hemen sildim ve çok korkuyorum umarım gerçekten güvenilirdir. Eğer siz güvenilir olmadığını bildiğiniz halde attıysanız sizi de Allaha havale ediyorum. Umarım başıma bir şey gelmez. Bir şey gelirse direk format atıp 1-2 ay bakmicam bilgisayarıma ve telefonuma. Sizden şüphelenmiyorum ama yani bilmiyorum ya.

Selam, bu eklentini çok az bilinmiş galiba ondan etkinleştirdikten sonra hemen sildim ve çok korkuyorum umarım gerçekten güvenilirdir. Eğer siz güvenilir olmadığını bildiğiniz halde attıysanız sizi de Allah'a havale ediyorum. Umarım başıma bir şey gelmez. Bir şey gelirse direk format atıp 1-2 ay bakmayacağım bilgisayarıma ve telefonuma. Sizden şüphelenmiyorum ama yani bilmiyorum ya.

Hocam neden güvenilir olmasın? Uygulama'nın seçilenler ibaresi var ve ek olarak bu bilinen bir proje yani virüs olmaz bu eklentide.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı