Sahte Windows 8 Kurulur mu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
29 TL'ye herkesin rahatça aldığı açık kapandı sanırım. Artık promosyon kodu için Windows 7 Lisans Anahtarı istiyor. Üstelik o anahtar orijinal olsa bile tarihe bakılarak kampanya için uygun olmadığı anlaşılıyor. 75 TL'ye almada bir sorun çıkmıyor diye biliyorum.

Abi bu benim aklıma yattı da ben Loader'la orjinal yapmıştım. Win7 key'imi nerden görebilirim deneyeyim. ^^ Bilgisayar'a sağ tıkladığımda özelliklerde yazan ürün kimliği uyuşmuyor. Hangisi benim key'im?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktileştirme programına gerek yok. Şu komutlar ile etkinleştirebilrisiniz. Ekranın en sol alt kısmına sağ tıklayıp "Komut İstemi (Yönetici)" seçeneğini seçin ve komutları tek tek girin.

Kod:
slmgr.vbs /ipk NG4HW-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
Kod:
slmgr /skms win8kms4.mooo.com

Kod:
slmgr.vbs -ato

En son komuttan sonra onay kutusu çıkana kadar bekleyin. Onay kutusu gelince Windows etkileştirilmiştir.

Tabi söz konusu ürün anahtarını kendiniz bulmanız gerek. Windows Update'i de kapatmayın sakın. Orijinal alana kadar bu şekilde kullanın ama ileride mutlaka orijinal alın. Yükseltme fiyatı 29 TL diye biliyorum du arada.
Teşekkürler :)

Aktileştirme programına gerek yok. Şu komutlar ile etkinleştirebilrisiniz. Ekranın en sol alt kısmına sağ tıklayıp "Komut İstemi (Yönetici)" seçeneğini seçin ve komutları tek tek girin.

Kod:
slmgr.vbs /ipk NG4HW-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
Kod:
slmgr /skms win8kms4.mooo.com

Kod:
slmgr.vbs -ato

En son komuttan sonra onay kutusu çıkana kadar bekleyin. Onay kutusu gelince Windows etkileştirilmiştir.

Tabi söz konusu ürün anahtarını kendiniz bulmanız gerek. Windows Update'i de kapatmayın sakın. Orijinal alana kadar bu şekilde kullanın ama ileride mutlaka orijinal alın. Yükseltme fiyatı 29 TL diye biliyorum du arada.
Windows'un 3 gb'lık olan indiriminden sonra flash belleğe attım sonra ürün anahtarı istiyor oraya bunumu yazacam ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı