İnceleme Şaka gibi fiyata satın aldığım AirPods 3. Nesil

Çakma şeyinle mi hava atıyorsun anlamadım ki? Ürün baya baya replika ve ucuz. Memnunsan kullan geç. Orjinallerin ömrü 3 yıl ise seninki 1 yıl olacaktır onuda bilmeni isterim.
Evet dostum, ben 12 yaşında insanlara aldığım çakma AirPodsu göstermeye çalışan bir ortaokul öğrencisiyim. Servise götüreceğim zaten onlar orjinal olup olmadığını söyler.

Ben arkadaştan aldım zaten, aklıma son gelen testleri de yaptım uzamsal ses, mono ses falan hepsi çalışıyor. Servise götürüp orjinal olduğu doğrulansa bile halen çakma olduğunu diretecek insanlar olduğuna eminim, bu steam’den oyun almak yerine epic’ten oyun alma mantığıyla aynı resmen.

Bunu ben
Siz Instagram'da 400/500 TL'ye "%100 gerçek elde kalan ürünler olduğu için ucuz veriyoruz" diye satılan iPhone 14 Pro Max'lere de inanıyorsunuzdur o zaman.
Hocam arkadaşın arkadaşı güvenilir ki almış. Öyle bir şey dedim mi?

Hocam farklı bir yol olarak kapak kısmına bakın. İç tarafının komple bu şekilde olması gerekiyor. Eğer değilse geçmiş olsun.
Eki Görüntüle 1806488

Benim 150 TL'lik çakmadada var orijinal mi yoksaa

Arkadaşlar gerçekten çakma olduğunu anlatan tayfaya söylüyorum. Bırakalım orijinal sansın. Yani yurt dışında 160 dolar olan ürün minimum maliyeti 50-60 dolar olan kulaklığı 23.5 dolara aldığını sansın. Yani gerçekten çok saf insanlar var. Allah korkum olmasın bu ülke de milyarder olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
En güzel duyguların katili falansın herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…