Sakallarım çok çıkıyor

Hocam epilasyon kadınlarda işe yarar erkeklerde değil. Hormonlar hayvan gibi kıl tetikliyor yüzde. 13-14'te bıyık 15-16'da sakal çıkmaya başlıyor her türlü. Ayrıca her gün makine ile aldırsanız yeter.

Yok hocam sadece kadınlarda yarar diye bir şey yok ki giden bir sürü arkadaşım var hocam olumlu sonuçlar almışlardı

@ali1907qx epilasyon yapacaksanız bence Philips Lumea gibi aletler daha mantıklı. Daha ucuz ve istediğin zaman kullan mantığı hani. Epilasyon merkezlerine o kadar para baymaktansa tercih ederim.
Kesince Avrupa'lı, kesmeyince Afgan'a benziyorum. Kaşındırıp durması ayrı dert.
Hocam ben de kesince Japon'a, kesmeyince Afgan'a benziyorum. 😀

Hocam epilasyon kadınlarda işe yarar erkeklerde değil. Hormonlar hayvan gibi kıl tetikliyor yüzde. 13-14'te bıyık 15-16'da sakal çıkmaya başlıyor her türlü. Ayrıca her gün makine ile aldırsanız yeter.
Sadece kadınlar için değil epilasyon. Çevremde yapan çok erkek arkadaşım var. Hassas yerler (yüz, genital bölge) dışında yapılabiliyor.

Kesince Avrupa'lı, kesmeyince Afgan'a benziyorum. Kaşındırıp durması ayrı dert.
Bende de aynı durum var hocam bir ara yaz tatilinde 2-3 hafta almamıştım sanki iki dakika sonra patlayacak IŞİD militanı gibi duruyordum :D

Sadece kadınlar için değil epilasyon. Çevremde yapan çok erkek arkadaşım var. Hassas yerler (yüz, genital bölge) dışında yapılabiliyor.
Hocam buz lazer için yüz de var diye biliyorum çünkü giden arkadaşlarım vardı buz lazer sitesinde de öyle yazıyordu yanlış biliyorsam kusuruma bakmayın

@ali1907qx epilasyon yapacaksanız bence Philips Lumea gibi aletler daha mantıklı. Daha ucuz ve istediğin zaman kullan mantığı hani. Epilasyon merkezlerine o kadar para baymaktansa tercih ederim.

Hocam ben de kesince Japon'a, kesmeyince Afgan'a benziyorum. 😀
Hocam bildiğim kadarıyla aleti alsan dâhi şu sıkıntı var o herkesin kolayca yapabileceği bir şey değil uzman lazım

Bence çok takma kafana, 17 yaşındaysan 3-4 seneye istediğin gibi şekil verirsin, köse olmaktan iyidir benim şahsi fikrim. 20-22'lerden itibaren ekmeğini yersin.

Hocam sakallar çıksın diye suratıma sürmediğim şey kalmadı bırakın çıksın

Yeni konular

Geri
Yukarı