Sakallarım çok çıkıyor

Hocam ben bir sey demedim, sakin olun. Arkadaşın yazdığına tepki gösterdim sadece. Seyreltmek istiyorsanız makine kullanın. 0 kesen makine bile var. İsterseniz önerebilirim?
Valla önerirseniz hayır demem hocam ek olarak hocam sınırlı de değilim öyle anlaşıldıysam özür dilerim

14 yaşındayım bendede yaşıma göre fazla çıkıyor fakat bu çokta kötü bir şey değil tıraş ettiğinde cildin tahriş olmuyorsa haftada bir tıraş ediver bir şey kaybetmezsin.

14 yaşındayım bendede yaşıma göre fazla çıkıyor fakat bu çokta kötü bir şey değil tıraş ettiğinde cildin tahriş olmuyorsa haftada bir tıraş ediver bir şey kaybetmezsin.
Kanka benim 14 yaşında falan başlamıştı çıkmaya ve aşırı fazla çıkmıştı lisede 9'da falan kimsenin sakalları yoktu 11ler 12'ler bile sakalları görünce sende bayağı çıkmış diyordu sen düşün yani

Kanka benim 14 yaşında falan başlamıştı çıkmaya ve aşırı fazla çıkmıştı lisede 9'da falan kimsenin sakalları yoktu 11ler 12'ler bile sakalları görünce sende bayağı çıkmış diyordu sen düşün yani
Kimsenin dediğim sınıftakiler manasında

Valla önerirseniz hayır demem hocam ek olarak hocam sınırlı de değilim öyle anlaşıldıysam özür dilerim.
Estağfirullah hocam.

Philips Bodygroom serisi var. 3010 modeli sıfır alıyor. Sakal ve yüz traşına uygun. Jilet gibi yapıyor ve oldukça ergonomik. Fiyatı biraz tuzlu.

Evet, nitekim söylemiş oldun. Konuşacaksan genelleme yapmayacaksın. Yok epilasyon yaptıran karidir da odur budur.

Daha fazla konuyu kirletme.

Epilasyon yaptıran karıdır demedim. Sakala lazer yapılmaz. Yaparsan boynunda çıkanlara ya da yanak üstlerine yaptırırsın düzeltmek için. Öyle seyreltmek ya da azaltmak için lazer yaptırana da hoş bakılmaz. Erkek adamda sakal olur. He sevmezsin o tercih meselesi. O zaman da olursun tıraşını geçersin. Ama sakallara lazer vurmak kusura bakma erkek adamın yaptıracağı iş değil.

Epilasyon yaptıran karıdır demedim. Sakala lazer yapılmaz. Yaparsan boynunda çıkanlara ya da yanak üstlerine yaptırırsın düzeltmek için. Öyle seyreltmek ya da azaltmak için lazer yaptırana da hoş bakılmaz. Erkek adamda sakal olur. He sevmezsin o tercih meselesi. O zaman da olursun tıraşını geçersin. Ama sakallara lazer vurmak kusura bakma erkek adamın yaptıracağı iş değil.
Hocam benim alıntıladığım mesaj (artık dediğim gibi siz mi yazdınız bilmiyorum) sizin anlattığınızdan daha farklıydı. Zaten dediğinize bende katılıyorum, direkt öyle yazılsaydı cevap vermezdim. Şahsen bana sakal yakışmıyor, ama ona rağmen yaptırmadım, yaptırmam. Yaptırmama nedenim erkeklikten dolayı değil, gerek yok.

Neyse, arkadaşın konusunu daha kirletmeyelim. İyi forumlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı