Salcano NG 650 İçin Arka Göbek Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Site güvenilir, defalarca alışveriş yaptığım bir sitedir. Ankara'daki mağazasından elle alışveriş yapıp da sıkıntı yaşayanlar olmuş daha önceden ancak internet üzerinden bir sıkıntı olmaz.

Seçtiğin göbek, o bisiklet için fazlasıyla iyi ancak ben yinede diğer arkadaşlara da bir sorarım, belki daha rulmanlı bir göbek alınabiliyordur. O göbeğin de 32H - 36H modelleri var zaten.
Bundan önce ise göbek alırken Disk fren uyumluluğuna dikkat et derim. Bazı diskler 6 vidalıyken bazıları daha fazla olabiliyor.

Disk takmayı düşünmüyorum şimdilik. O göbeği tavsiye ediyorsunuz o zaman? Uyumsuzluk gibi birşey olur mu? Benim jantım 4 tel cıkıyor, sonra arada bosluk başlıyor. Standart jant kadar teli yok.

Normal kullanım için uygun bir göbek sorun yaşamazsınız. Uyumluluk konusunda da tel sayısına göre almalısınız. Eğer 32'lik bir jant ise 32H yada 36'lıksa 36H almalısınız.

Aynen, zaten çoğu kişi NG650'nin göbeklerinden dolayı sıkntı yaşıyor, fazla gaza gelmemek lazım.
Birde arka teker basıncını gerektiğinden fazla yükseltmemek lazım.

Evet 32 delik ve disk fren destekli bir göbek, uyum problemi yaşamazsın.
Kargo bedeline gelecek olursak zaten her siteye üyeyim :) Kargo ücreti alınmıyor o ürün için.

Untitled.jpg

Site almayacak ancak, ben evime geldiğinde şirkete ne kadar ödeyeceğim? Aras ile gönderecekler galiba.

Düzenleme: UPS Kargo ile gönderilecekmiş. Ürünü satın aldım. Kargo ücretide sıfır TL olarak gözüküyor. Ama kapıma geldiklerinde ücret isteyebilirler mi? Yani ordaki sıfır TL sitenin alacağı para anlamına mı geliyor?

Onlar zaten kargo şirketi ile anlaşmalı, hiçbir ücret talep etmezler, ürünü aldığına dair bir belge imzalatır, çeker giderler.
Siz paranızı karşı tarafa yolladınız, onlar da vazifesini yapıp ürünü yollayacak.
Kargo ücreti var olmuş olsa sipariş esnasında söke söke alırlardı o parayı senden :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı