Salcano NG650 alınır mı?

Bedirhanq

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 14 yaşındayım. Boyum yaklaşık olarak 1.63. jant olarak 26 alacağım sanırım. Seleyi üstlerde kullanırken ayağım değer mi? Salcano NG650 2. bisiklet olarak alacağım. Tavsiye eder misiniz?

Merhaba. 14 yaşındayım. Boyum yaklaşık olarak 1.63. jant olarak 26 alacağım sanırım. Seleyi üstlerde kullanırken ayağım değer mi? Salcano NG650 2. bisiklet olarak alacağım. Tavsiye eder misiniz?

Tavsiyem dağ bisikleti almaman çok fazla yorulursun şehır bısıkletı almalısınız bence asfaltta sureceksenız eğer.

Ben kendim kullanıyorum 1600e almıştım zamanında. Güzel bir dağ bisikleti bakımlarını yaptırmazsanız tekerlek çıkabilir kendim şahit oldum :D

Merhaba. Alınır. Kendim de kullanıyorum. 14 yaşında 1.65'im.27.5 jant kullanıyorum 26 gayet yeter.

Bisikleti incelediğim bloguma göz atabilirsin:

Tavsiyem dağ bisikleti almaman çok fazla yorulursun şehır bısıkletı almalısınız bence asfaltta sureceksenız eğer.
evet oylede fakat şehir bisikletlerinin jantları 28 den vs. başlıyor
Merhaba. Alınır. Kendim de kullanıyorum. 14 yaşında 1.65'im.27.5 jant kullanıyorum 26 gayet yeter.

Bisikleti incelediğim bloguma göz atabilirsin:
ve acaba tekeleğini şehir bisikleti tekerleği taksam nasıl olur acaba

NG650'nin bir çok varyantı var. Kaliteli takımlara sahip olan bir tanesini temiz şekilde bulursan al. Eğer bir gün lastik değiştirirsen daha dişsiz düz lastik tercih edersin.

Evet oylede fakat şehir bisikletlerinin jantları 28 den vs. başlıyor.

Ve acaba tekeleğini şehir bisikleti tekerleği taksam nasıl olur acaba.

Şehir bisikleti tekerliği taksanız çok bir fark olacağını sanmıyorum. Ben dağ bisikleti tekerleriyle şehirde sürdüğüm zaman bile yorulmuyrum. Bisiklet alüminyum olduğu için daha hafif ve hızlanırken rahat. Ben ekstra bir efor sarfetmeden 30km hıza kadar çıkabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı