Salcano NG650 bisiklet alınır mı?

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir bisiklet arıyorum uygun fiyata bu bisiklete denk geldim;

Konuşma da arka tekerde hafif sallanma olduğunu söylüyor bir de fren pabuçları değişecekmiş. Arttırıcı da gövde de bir sorun yok diyor bu fiyata bu bisiklet alınır mı sizden tavsiye bekliyorum. Yozgat'ta oturuyorum malum çevremden bir yerlerden almalıyım. Ne kadar masrafı tutar değer mi gibi sorulara cevap verirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir bisiklet arıyorum uygun fiyata bu bisiklete denk geldim;

Konuşma da arka tekerde hafif sallanma olduğunu söylüyor bir de fren pabuçları değişecekmiş. Arttırıcı da gövde de bir sorun yok diyor bu fiyata bu bisiklet alınır mı sizden tavsiye bekliyorum. Yozgat'ta oturuyorum malum çevremden bir yerlerden almalıyım. Ne kadar masrafı tutar değer mi gibi sorulara cevap verirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Yozgat'ta bisiklet dünyası var o sorunu çözer diye düşünüyorum en fazla arka göbeği değiştirirsin.

Aynı modelin aynı rengi bende de var. Ben 2 yıl önce 800 liraya sıfır olarak almıştım. Bisiklet gayet güzel XC100'den daha kaliteli. Tek dezavantajı aynı zamanda büyük avantajı lastikleri. O boyuttaki lastikler hem kaldırımlardan inerken veya malum bozuk yollarda inanılmaz mutlu ediyor ancak düz ve güzel yolda giderken neden bunlar var diye düşündürüyor açıkçası.

Geri
Yukarı