SAMP Roleplay Server Önerisi

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
SAMP oynuyorum ara sıra. YNG oynuyordum kapanalı baya olunca bırakmıştım geri başladım ama server bulamadım. Bana Medium RP server önerebilecek var mı?

YN Roleplay değildi DM sunucusuydu. Şu an devamı olan Rina Roleplay var ve gün itibariyle bıraktım. Role dair hiçbir şey yok oyuncularda. Tamamen para kazanma üstüne kurulu bir sunucu. Arkadaşlarınızla başlıyorsanız oynanabilir. Ancak tek başlayacaksanız rol ortamı yok sunucuda. Tek artısı kişi sayısı. Aktif saatlerde 250-300 arası Online oluyor. Doğal olarak şehir epey canlı oluyor. Ancak rol yapmak için arıyorsanız girmeyin boşuna. Vendetta RPG karakter başvurusuyla alıyor hala sanırım. Kişi sayısı 100-150 civarında olduğundan girmemiştim bu yaz. Keşke Rina yerine Vendetta'ya girseydim. Önerim Vendetta.

Mevcut Medium RP sunucularını oynamak yerine Freeroam sunucularında oyna daha iyi. Çünkü gerçekten role dair Medium RP sunucularında ufacık bir şey kalmadı. Özellikle sivil rollerinde bulunacaklar için Medium RP sunucularındaki sokaklar tehlike ile dolu. DM, araba ile ezme hepsi var.

Hard RP istersen Vice RP diye bir sunucu açılıyor bu akşam. 300 küsur başvuru onaylandı, 300 küsur başvuru reddedildi.

Oyun GTA SA ama Vice City oyunundaki haritada, 1986 yılında geçiyor. Vice'a dair birçok şey mevcut ve çok fazla güzel yenilikler var. Böyle iddialı ve emek isteyen bir işe kalkıştıklarına göre profesyonellerdir diye düşünüyorum.

"Başka HARD RP sunucusu mu yok, yeni açılmış sunucuyu ne yapacağım?" diyebilirsin. Vendetta gibi sunucuların eşitliği sağlayamadığına defalarca şahit oldum. Ayriyeten ilgi düşük ve yavaşlar. Bahsettiğim sunucu bu akşam muhtemelen minimum 100 kişi ile açılır diye tahmin ediyorum. Kısa sürede de 300 kişiye kadar çıkar umarım.

Safari RP oynayabilirsin. Yıllarımı verdiğim bir sunucudur kendisi, 2014 yılından beri oynarım. Türk konseptli bir sunucu, teamspeak adreslerine gittiğinizde düzenli ve disiplinli olduğunu göreceksiniz. Şahsen keyifli bir sunucudur.

Türk rolü yapan bir sunucunun ne kadar disiplinli olmasını bekleyebiliriz. Safari deyince gülme geldi. :D

Pizza Stack'in önünde, ellerinde M4 ile devriye atan özel harekatçılar.

f3b5dc1bfd8556473a658185f51d67a3.png

Eee disiplin mi oluyor? Saçmalığın daniskası. Herhangi bir ihbar yok ama adamlar M4 ile SWAT aracı ile devriyeye çıkıyor. Bunun neresi gerçekçi?

Ha ha, fazla ön yargılısınız. Eylem olduktan 10 dakika sonra çekilmiş bir fotoğraf bu :) Herhangi bir ihbar yok demişsiniz fakat ihbar olmadığını nereden biliyorsunuz ayrıca? Sadece sunucuyu kötülüyorsunuz şu an.

Geri
Yukarı