SAMP Roleplay Server Önerisi

Devriye demedim, arkadaş devriye dedi. Konuyu tartışma seviyesine çekmeye gerek yok, ben önerimi yaptım arkadaş oynar oynamaz ona kalmış bir şey bu. Vendetta'da oynamışlığım var oda güzel bir server, fakat medium'dan biraz uzak diye hatırlıyorum.

Ha ha, fazla ön yargılısınız. Eylem olduktan 10 dakika sonra çekilmiş bir fotoğraf bu :) .

Şu anki durumunu bilmiyorum ama burada hep devriye atılırdı. Son derece rahatsızlık duyduğum, hatta forumlarına defalarca birçok kişi tarafından konu açılan ve belirtilen bir durum. Eylem olur ya da olmaz. Hep burada ellerinde M4 ya da AK ile gezen polisler görmüşümdür. Oluşumda bulunduğum süreçte bile defalarca üst rütbelilere bildirdiğim, ancak iplenmediğim bir mevzu.

Bu sunucuda IŞİD benzeri ( PKK oluşumu değil ) çete kurulmuştu, hem de YNG'yi batıranlar tarafından. Niye izin verildi? Aynısı olmasın diye.

Bu sunucuda 1.5 - 2 yıl önce polisin "Lan" demeye hakkı yoktu. Adminler rol ile karakolu bombalamışlardı. Teslim olan teröristler polislerin anasına küfür ederken, "Sakin olun beyefendi." diye karşılık veriliyordu. Çünkü her iki tarafın iyice bildiği bir şeydi, "lan" demenin kötü oluşum rolü olduğu. Ben karalamıyorum bu sunucuyu. Direkt kötünün de kötüsü olduğunu belirtiyorum

Ha bu arada, "Emniyetin içinde sistemsel olmasa bile gerçekçi düşündüğümüzde onlarca polisin ve sivilin olması gerekiyor." demiştim ve rolü yapıp, üstüne çatışıp, hapse girdiklerinden sonra dediklerimi anca dikkate alıp, rolü iptal etmişlerdi.

Neyse çok konuştum. Dediklerimin arkasındayım ve sonuna kadar iddialıyım. Özetle Türkiye'de bulunan, özellikle Türk konseptli hiçbir Medium RP serveri kalkınamaz. Vice ya da Vendetta öneriyorum.

YNG'den çıkma biri olarak (Yani sadece YNG serverinde iyi bir RP yapmışlığım var.) Vendetta VS Vice VS Safari desem hangisini dersiniz ? Rol olması önemli Rina'yı eledim.

Aylar sonra yaziyorum kusuruma bakmayın. Vendetta oynayın derim, Vice ise beklentilerimizin altında bir sunucu ama kanser kitle çok az var.

Yeni konular

Geri
Yukarı