Samsung 27" LS27AG320NUXUF vs ASUS TUF Gaming VG277Q1A

Bütçe
3900

batuhanaslan

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen r5 5500
Ekran Kartı: Zotac RTX 3070 AMP Holo
Monitör: Asus TUF Gaming VG277Q1A 27
Anakart: Gigabyte B450M-H
Ram: Kingston Fury Beast 8X2 16 GB 3200 MHz DDR4 CL16
Mouse: Razer Viper Mini
Klavye: Microsoft Wireless Kablosuz Klavye
Kulaklık: HP OMEN Dyad
Meslek
Kendi işimin patronuyum..
Monitör
asus tuf gaming vg277q1a vs Samsung 27" LS27AG320NUXUF
Samsung 27" LS27AG320NUXUF 165Hz vs ASUS TUF Gaming VG277Q1A arkadaşlar oncelikle iyi sosyaller. Bu iki monitorden birini alacağım hangisini tercih etmeliyim ve neden?

Samsung önermiyorum monitörü beceremiyorlar, ilk başta ghosting az geliyor sonra coşuyor.

Diğer arkadaşta ASUS'da var demiş ama bilemedim genel Samsung'da var deniyor bir de Samsung kafamı cok karıştırıyor güzel monitör ama forumlardan başka bir yerde bilgi bulamadım.

Diğer arkadaşta ASUS'da var demiş ama bilemedim genel Samsung'da var deniyor bir de Samsung kafamı cok karıştırıyor güzel monitör ama forumlardan başka bir yerde bilgi bulamadım.
Nasıl varmış? İPS panel kullanıyorum OD ayarı fabrikasyon olarak 3'teydi ghosting sıfıra yakındı, 4'e aldım sıfır oldu, 5'e alınca zaten ters ghosting oluyor, Asus kullanıcı deneyimine çok önem veriyor ve ayar veriyor onu anladım Samsung'dan geçince, Samsung'da VA panel kullanıyordum ve deli gibi ghosting vardı testlerde de görmüştüm ilk başta çok rahatsız etmemişti ancak sonra çoğaldı ve artık sinirim taştı ve iade ettim, konu ghosting ise en son Samsung konuşalım derim.
Edit; almak istediğiniz Asus VA Panelmiş VA panel için ghosting yok garantisi veremem ancak Asuslar'da daha az olur, Samsung'dan.
Hatta bu önerdiğiniz Samsung'un aynısının 23.8 inç olanını aldım deli gibi ghosting vardı kesinlikle almayın, sonra başınız ağrır, odyssey serilerinde iyileri almadıkça asla alınmaz.

Nasıl varmış? IPS panel kullanıyorum od ayarı fabrikasyon olarak 3'teydi ghosting sıfıra yakındı, 4'e aldım sıfır oldu, 5'e alınca zaten ters ghosting oluyor, ASUS kullanıcı deneyimine çok önem veriyor ve ayar veriyor onu anladım Samsung'dan geçince, Samsung'da VA panel kullanıyordum ve deli gibi ghosting vardı testlerde de görmüştüm ilk başta çok rahatsız etmemişti ancak sonra çoğaldı ve artık sinirim taştı ve iade ettim, konu ghosting ise en son Samsung konuşalım derim.
Edit; almak istediğiniz ASUS VA panelmiş VA panel için ghosting yok garantisi veremem ancak Asuslar'da daha az olur, Samsung'dan.
Hatta bu önerdiğiniz Samsung'un aynısının 23.8 inç olanını aldım deli gibi ghosting vardı kesinlikle almayın, sonra başınız ağrır, Odyssey serilerinde iyileri almadıkça asla alınmaz.

Yorumlarınıza vs incelemelerinize saygı duyarak ASUS alıyorum bilgi için teşekkürler monitörüm geldiği zaman deneyimlerimi aktaracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı