Samsung 27" LS27AG320NUXUF vs ASUS TUF Gaming VG277Q1A

Bütçe
3900
FULL HD alacaksan 27 inc alma. 24 hayli hayli yeterli...

şuan almaya niyetli olduğunu samsung un 24inci var bende. kesinlikle 27 inc alma. ekran büyüdükçe çözünürlük artmaz ise görüntü bozuluyor.

24inc 165hz samsung isini görür.

Full HD alacaksan 27 inc alma. 24 hayli hayli yeterli...

Şu an almaya niyetli olduğunu Samsung'un 24inci var bende. Kesinlikle 27 inc alma. Ekran büyüdükçe çözünürlük artmaz ise görüntü bozuluyor.

24inc 165Hz Samsung isini görür.

32 inç iğrenç bir televizyondan buna geçiyorum DSR teknolojisindende 2K olarak yararlanacağım 24 kullanabilecegimi sanmıyorum öneri için teşekkür ederim.

Full HD alacaksan 27 inc alma. 24 hayli hayli yeterli...

Şu an almaya niyetli olduğunu Samsung'un 24inci var bende. Kesinlikle 27 inc alma. Ekran büyüdükçe çözünürlük artmaz ise görüntü bozuluyor.

24inc 165Hz Samsung isini görür.

ASUS aldım yarın kargoya verilecek teknoloji biraz da şans forumda ASUS'un bir modelinde ghosting sorunu çokmus bu aldıgim değil ama G3 modellerde inanılmaz konu açılmış bayağı bir sıkıntılı gibi duruyordu korktum açıkçası hem ASUS özellik bakımından Samsung'dan daha iyi deneyeceyim bakalım ne çıkacak 14 günlük iade hakkım var olmadı degisirim.

İyi kullanımlar dilerim, ancak ghosting yok garantisi veremem VA panel çünkü şansınızı deneyin bakalım.

Teşekkürler. Evet evet cüzü miktarda VA panelde kabul edilebilir fazlada çıkarsa değiştiririm ama genel olarak ASUS daha önde gibi duruyor zaten. İyi bir seçim yaptığımı düsunuyorum G3'lerde forumlarda inanılmaz fazla konu acilmis ghostingle ilgili.

Son düzenleme:
Teşekkürler. Evet evet cüzü miktarda VA panelde kabul edilebilir fazlada çıkarsa değiştiririm ama genel olarak ASUS daha önde gibi duruyor zaten. İyi bir seçim yaptığımı düsunuyorum G3'lerde forumlarda inanılmaz fazla konu acilmis ghostingle ilgili.
Hocam G3 ben kullandım berbat bir monitör boş verin iyi yaptınız.

Samsung 10000 aşağısı monitörler iş yapmıyor, G5 tepe modeller bir nebze iyi, VA olması dışında.

Evet bende öyle gördün forumlarda G3 her modelinde ayrı bir sıkıntı var ASUS tercih etmekle iyi bir iş yaptığımı düşünüyorum gorecegiz bakalım hayirlisi.

Evet bende öyle gördün forumlarda G3 her modelinde ayrı bir sıkıntı var ASUS tercih etmekle iyi bir iş yaptığımı düşünüyorum gorecegiz bakalım hayirlisi.
Hayırlı olsun. 27" 1080p'de gözünüz pixel aralığından yorulmaz umarım. 24" en makulbüyüklük çünkü. Ben laptop ekranından (15.6") 24" 1080p'ye geçince rahatsız olmuştum, yavaştan alıştım ama 27" için 1080p çekemezdim herhalde.

Hayırlı olsun. 27" 1080P'de gözünüz pixel aralığından yorulmaz umarım. 24" en makulbüyüklük çünkü. Ben laptop ekranından (15.6") 24" 1080P'ye geçince rahatsız olmuştum, yavaştan alıştım ama 27" için 1080p çekemezdim herhalde.

DSR ile yormayacagini düşünüyorum.

DSR ile yormayacagini düşünüyorum.
Yani demek istediğim iki piksel arası 123nm ise, DSR de kullansanız iki piksel arası yine 123nm olacaktır. DSR ile sadece monitörün vereceğinden daha yüksek bir çözünürlüğe ayarlamış olursunuz. Yani sıkıntı yine aynı kalır. Ben 1080p monitörü 4K kullanıyorum, piksel aralığı yine aynı rahatsızlık seviyesinde. Bunu unutmayın.

Yani demek istediğim iki piksel arası 123nm ise, DSR de kullansanız iki piksel arası yine 123nm olacaktır. DSR ile sadece monitörün vereceğinden daha yüksek bir çözünürlüğe ayarlamış olursunuz. Yani sıkıntı yine aynı kalır. Ben 1080p monitörü 4K kullanıyorum, piksel aralığı yine aynı rahatsızlık seviyesinde. Bunu unutmayın.

32 inch cok kalitesiz bir TV'den bozma monitörle 2 sene geçirdim bu monitöre gecince daha rahat edebileceğime inanıyorum 32 inchden birden 24 inch inmek attan inip eşeğe binmek gibi bir şey 24 inch monitörüm var evde ve inan kullanmak icimden bile gelmiyor alışkanlık meselesi galiba.

Geri
Yukarı