Samsung 55qn90b 26.500 TL'ye alınır mı?

dopeboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün bir fırsat yakaladım ve 55qn90b modelini 26.500'e mediamarketten alabiliyorum. Üstüne de 2750 TL çek hediye ediyorlar. Sizce bu fiyata alınır mı? Ben yılbaşından sonra almayı düşünüyordum. Çok pahalanır mı yılbaşından sonra sizce şubat ayları gibi? Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
55 inc S95b daha iyi ve onda da 2750 TL çek veriyor. Qd-OLED panel var ayrica daha ince. 29999 TL. Eğer bütçenizi arttirabilirseniz daha iyi bir seçim olacaktır. Yılbaşından sonra zam gelir.

Bahsettiğiniz fiyatlara OLED ekran bulabilirsiniz. Şahsen LED ekrana bu kadar vermezdim.

Bu neden bu kadar uygun hiçbir fikrim yok isterseniz bir soruşturun güzel görünüyor.​

OLED tercih etmiyorum yanma riskinden dolayı. Uzun ömürlü olsun istiyorum. Ayrıca 27.000TL den fazlasını veremiyorum malesef. Teşekkürler.

55 inc S95b daha iyi ve onda da 2750 TL çek veriyor. Qd-OLED panel var ayrica daha ince. 29999 TL. Eğer bütçenizi arttirabilirseniz daha iyi bir seçim olacaktır. Yılbaşından sonra zam gelir.

Bahsettiğiniz fiyatlara OLED ekran bulabilirsiniz. Şahsen LED ekrana bu kadar vermezdim.

Bu neden bu kadar uygun hiçbir fikrim yok isterseniz bir soruşturun güzel görünüyor.​

Yılbaşından sonra 10.000 TL gibi bir zam gelir mi sizce?

Geri
Yukarı