Samsung 860 Evo vs Crucial BX500

860 Evo alırsanız kafanız rahat eder hocam.
Bu fiyat gerçekten düşmüş hali mi peki? Malum bazı firmalar fiyatlarını artırıp düşmüş gibi gösteriyorlar, SSD fiyatlarına hakim değilim. Birde SSD anakartla falan giriş sorunu yaşar mı henüz anakartı seçmedim. Daha önce SSD kullanmadım
"BX 500 ıSıNoYo MoRuQ" diyenlere bakmayın.Aynı SSD'yi kullanıyorum öbür SSD modelleri ile aralarında 3-5 derece oynuyor.Yinede karar sizin ben tavsiye ediyorum eğer bütçeyi zorlamak istemiyorsanız sizi üzmez.Eki Görüntüle 463280
Teşekkür ederim

Bu fiyat gerçekten düşmüş hali mi peki? Malum bazı firmalar fiyatlarını artırıp düşmüş gibi gösteriyorlar, SSD fiyatlarına hakim değilim. Birde SSD anakartla falan giriş sorunu yaşar mı henüz anakartı seçmedim. Daha önce SSD kullanmadım

Teşekkür ederim
Bir sıkıntı çıkmaz SSD hakkında.

Her SSD 79 dereceyi görüyor zaten, çok normal bir şey. Her SSD ısınır!

Abicim bak ben 79 dereceden bahsetmiyorum. Her SSD buz kesecek hali yok. SSD ila çok az bir şey ısınır normaldir. Bunada ısınma diyenleri çok gördüm. He bu ara 79 derece tabii ki bir sorunu teşkil ediyor ki bir de SSD'ye elle de dokunmak lazım ki o zaman ısısını tam olarak anlıyalım belki yazılımsaldır sorun. El dokundumuzda da ısınıyorsa o zaman SSD garantiye göndermesi lazım arkadaşın. Tabii ki yazılımsal da ısınıyorsa yani programda ısısı yüksekse sadece tek programla kalmamak lazım. Başka programla da baksın ısısına ki emin olsun. Bence benim tavsiyem garantiye göndermesidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı