Samsung 870 Evo'nun sahte olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Dosya Ekleri

• 11111.jpg
    11111.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 41
CrystalDiskMark kurup bir hız testi yapıp sonuçları paylaşır mısınız?
sonuç

Hızlar gayet normal. Orijinal bir SSD gibi duruyor ama uygulamada görünmüyor olması tuhaf.
kutu içeriğini görseniz kesin orijinal dersiniz. Kutunun koruma bandını ben söktüm içinde kitapçığı vs tam orijinal hissi var paket gelince hiç şüphem kalmamıştı o derece.

Dosya Ekleri

• 11111.jpg
    11111.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 46
Sol altta Windows ikonuna sağ tıklayıp disk yönetimine girin. Oradan SSD'yi bulun ve biçimlendirin. Sonra tekrar ''Yeni Birim'' oluşturun. İçinde önemli bir şey yoksa biçimlendirmeyi deneyin.

kutu içeriğini görseniz kesin orijinal dersiniz. Kutunun koruma bandını ben söktüm içinde kitapçığı vs tam orijinal hissi var paket gelince hiç şüphem kalmamıştı o derece.
Hız testlerinden de orijinal gibi duruyor açıkçası. Satıcı da Trendyol'un kendisi dediniz.

Arkadaşın attıgı samsung programının resminde total kapasite 465 diyor aşağıda disk kısmında 1 tb yazıyor burdada bir gariplik yokmu arkadaşlar.

Arkadaşın attıgı samsung programının resminde total kapasite 465 diyor aşağıda disk kısmında 1 tb yazıyor burdada bir gariplik yokmu arkadaşlar.
O ''C'' diski muhtemelen sistem diskidir.

Şuan uygulamada SSD görünüyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı