Samsung 970 EVO Plus sıcaklık değerleri nasıl?

Miroyasa

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Samsung 970 EVO Plus kullanıyorum anakartım ASUS H510M A kasam GT 501 boşta 46 derece acaba normal mi sıcaklık değerleri?
İşlemcim stok fandayken daha düşüktü 40 dereceydi şu an kule tipine geçince 46 olmaya başladı. Cok bilmiyorum M.2 SSD'lerin ortalama sıcaklıklarını.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı SSD ile ortalama sıcaklıklar boşta 45-48c, yükte 55-58c. Bu derecelerde üç senedir yoğun olarak kullanmama rağmen sorun yaşamadım. 970 EVO Plus modeli sıcak çalışmasıyla ünlüdür. 70 derecelere yaklaştığında throttling yapar. Şuan ki sıcaklık değerlerinin 970 EVO Plus için sorun olacağını düşünmüyorum.

Aynı SSD ile ortalama sıcaklıklar boşta 45-48C, yükte 55-58C. Bu derecelerde üç senedir yoğun olarak kullanmama rağmen sorun yaşamadım. 970 EVO Plus modeli sıcak çalışmasıyla ünlüdür. 70 derecelere yaklaştığında throttling yapar. Şu anki sıcaklık değerlerinin 970 EVO Plus için sorun olacağını düşünmüyorum.

Yükte arkada Ark iniyor bir de Forza 5 oynuyorum 54 derece iyi mi?

Samsung 970 EVO Plus kullanıyorum anakartım ASUS H510M a kasam GT 501 boşta 46 derece acaba normal mi sıcaklık değerleri?
İşlemcim stok fandayken daha düşüktü 40 dereceydi şu an kule tipine geçince 46 olmaya başladı. Cok bilmiyorum M.2 SSD'lerin ortalama sıcaklıklarını.

Boşta bende 40 derecelerde çalışıyor bir de ekran kartının tam dibinde olmasına rağmen ekran kartı ısınmasına rağmen bu değerleri veriyorsa bilemedim bende daha fazla olması gerekir ama sizde daha fazla.

Geri
Yukarı