Samsung 980 Pro vs Kingston KC3000

Bende ASUS TUF var soğutması o kadar iyi değildi ROG bir üst modeli olduğu için daha iyidir herhalde.

Arkadasında dediği gibi dosya aktarımda takılmalar donmalar yaşanır.

Oyunda o kadar ısınır mı bilemiyorum bende 970 var oyunlarda 50 ile 55 derece arasında çalışıyor.

Oyunlarda bende de sorun olmuyor ama 2-3 saat aralıksız oyun indiremiyorum 15dk durdurup ara vermem gerekiyor sağlam bir tane bulabilsem ilk fırsatta alacağım pad.

Oyunda bende de sorun olmuyor okuma yapıyor çünkü ama başka diskten atacaksanız hafif sorun olabilir mümkünse internetten modelin incelemesini bulup bakın kapakta termal ped var kı diye ama büyük ihtimalle yoktur çünkü SSD'nin üstünde gibi. En mantıklısı kc 3000 alıp 200-300 TL gibi bir fiyata kaliteli bir pad almak.

200 TL fark var, ısı konusunda Samsung çok daha sert üstüne 200 TL'ye pad alınabilir.

Nerede 200 TL fark var atar mısınız ürünleri linklerini ?

@hakan yaeger hocam aşağıdaki linkte arasındaki farkı açıklamış. Ama yine de Samsung tercih ederdim. Biz bir günde mi Samsung sevdalısı olduk aslanım.

Nerede 200 TL fark var atar mısınız ürünleri linklerini?

100 TL'ymiş fiyat farkı atılan Amazon linkine bakmıştım, ama aynı fiyatta olsa bile hala KC3000 savunuyorum ben Samsung isteniyorsa alınabilir ama 980 Pro daha ısınıyor ve çok daha sert ısınma konusunda Samsung.

Hiçbir şey anlamadim kafam karıştı artık Samsung mu alayim?

Tamamen size bağlı ama ben olsam KC3000 alırdım hem daha ucuz hem daha iyi. Üstüne kaliteli bir pad alırsınız. Hatta cihazı tekrar açma şansınız olacaksa önce takarsınız sonra bakarsınız ısınıyor mu sorun oluyor mu diye duruma görede pad takarsınız.

Tamamen size bağlı ama ben olsam KC3000 alırdım hem daha ucuz hem daha iyi. Üstüne kaliteli bir pad alırsınız. Hatta cihazı tekrar açma şansınız olacaksa önce takarsınız sonra bakarsınız ısınıyor mu sorun oluyor mu diye duruma görede pad takarsınız.

Sana kalmış hocam.

Soğutmayı gecersek Kingston daha iyi değil mi?

Geri
Yukarı