Çözüldü Samsung A10s telefonda Download Mode açılmıyor veya siyah ekranda kalıyor

• Konuyu başlatan Cfhen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 134
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cfhen

Centipat
Daha fazla  
Başlığa yazdığım gibi cihazda download mode açımıyor açılsada böyle siyah bir ekran oluyor Odin cihazı added! şekilinde görüyor ama ekran siyah. Sebebi ne bu arada cihaz açılıyor normal çalışıyor ama aşırı kasıyor bu yüzden Custom ROM indirmeye çalışıyorum. Cihaz modeli; SM-107F/DS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlığa yazdığım gibi cihazda download mode açımıyor açılsada böyle siyah bir ekran oluyor Odin cihazı added! şekilinde görüyor ama ekran siyah. Sebebi ne bu arada cihaz açılıyor normal çalışıyor ama aşırı kasıyor bu yüzden Custom ROM indirmeye çalışıyorum. Cihaz modeli; SM-107F/DS.
Böyle siyah ekran derken? Fotoğraf vs. yok

Cihaz Odin'de gözüküyorsa stok atın. Büyük ihtimal bl kısmında sorun çıkmıştır.

Evet hocam öylede denedim siyah düz bir ekran çıktı Samsung 300k gibi bir şey denedim yine öyle oldu

Böyle siyah ekran derken? Fotoğraf vs. yok

Evet. Kesinlikle ne yazı ne de başka bir şey

Cihaz Odin'de gözüküyorsa stok atın. Büyük ihtimal bl kısmında sorun çıkmıştır.

Görünüyor sorun siyah bir ekran çıkması download mode mavi bir şey değil mi?

Ya şimdi yazılımı komple çöp etmekten biraz korkuyorum telefona kalıcı hasar vermekten.

Öyle bir durum olursa sorumluluk kabul etmem. Ayrıca o download ekranı özelleştirilebiliyor. Yani siyah ekran da olsa kırmızı yaşil mavi de olsa Odin görüyorsa sıkıntı olmaz.

Odin görüyorsa zaten sorun olmaz.
Teşekkür ederim hocam benim telefon için rom öneriniz varmıdır acaba ?

Öyle bir durum olursa sorumluluk kabul etmem. Ayrıca o download ekranı özelleştirilebiliyor. Yani siyah ekran da olsa kırmızı yaşil mavi de olsa Odin görüyorsa sıkıntı olmaz.

Anladım, sağ olun kafamda bir şüphe kalmıştı ondan sormuştum cevabınız için tekrardan sağ olun.

Geri
Yukarı