Samsung A12'ye uygun LineageOS ROM önerisi

Gamers_Xion

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi günler. Elimde Samsung Galaxy A12 (SM-A125F) var.
Bu telefonun içinde Android 11 yüklü bu ROM'dan kurtulmalıyım amacım Android 10'a dönmek değil, LineageOS vb. modlu Android sürümleri kurmak. Bu telefona uygun stabil hatasız LineageOS vb ROM öneriniz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu telefonun içinde Android 11 yüklü bu ROM'dan kurtulmalıyım amacım Android 10'a dönmek değil, LineageOS vb. modlu Android sürümleri kurmak. Bu telefona uygun stabil hatasız LineageOS vb ROM öneriniz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Samsung'a serisi Linage OS uyuşmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Konuyu hortlatıyorum ama herkes araştırmadan konuşmuş. Galaxy A12 için hala daha ROM çıkmış değil. ROM çıkması pek mümkün değil çünkü super partition bulunuyor cihazda. Bir grup bu cihazın üzerine duracakta çıkacak. İstersen aşağıdaki linke bak ama ben güvenemediğim için kurmadım.

Konuyu hortlatıyorum ama herkes araştırmadan konuşmuş. Galaxy A12 için hala daha ROM çıkmış değil. ROM çıkması pek mümkün değil çünkü super Partition bulunuyor cihazda. Bir grup bu cihazın üzerine duracakta çıkacak. İstersen aşağıdaki linke bak ama ben güvenemediğim için kurmadım.

Hocam zaten cihaza uygun ROM piyasayada yok lakin gsı ROM kurmak mümkün diye düşünüyorum. TWRP+gsı

Geri
Yukarı