Samsung A51 2021'de alınır mı?

İlk çıktığı zaman çok beğenmiştim, şu anda telefon alacağım ve 3400 TL'ye buldum sistem özellikleri hoş duruyor oyun oynamıyorum telefonda ancak sanırsam işlemcisi de telefonun akıcı olması için önemli. İşlemcisi iyi mi? Sizce alınır mı?
Alınmaz. 19'da çıkmış bir telefon. 1-1.5 yıl sonra güncellemesi kesilir.

Poco X3 (pro), Redmi Note 10s, Realme 7 gibi alternatifler varken A32 alınmaz.
Hocam A51'den yene de daha mantıklı.
Redmi telefonun sağlamlık testini izlediğimde bükülmeyle dahi ortadan 2'ye ayrıldığını gördüm, malzeme kalitesinden kastım buydu. A52 çok güzel telefonmuş su ve toza dayanıklı olmasından dolayı sevdim ancak bütçemi arttıramıyorum maalesef. Büyük ihtimalle A32 alacağım.

Redmi telefonun sağlamlık testini izlediğimde bükülmeyle dahi ortadan 2'ye ayrıldığını gördüm, malzeme kalitesinden kastım buydu. A52 çok güzel telefonmuş su ve toza dayanıklı olmasından dolayı sevdim ancak bütçemi arttıramıyorum maalesef. Büyük ihtimalle A32 alacağım.

A32'nin pek uzun ömürlü olacağını sanmam hocam o işlemciyle, uzun yıllar kullanmayı planlamıyorum derseniz çok güzel bir tercih olur.

Redmi telefonun derken hangi cihazın?

Yani bu markanın birçok cihazı var, 1-2 tanesi sağlam değil diye bütün markanın aynı olacağı anlamına gelmez.

İlk çıktığı zaman çok beğenmiştim, şu anda telefon alacağım ve 3400 TL'ye buldum sistem özellikleri hoş duruyor oyun oynamıyorum telefonda ancak sanırsam işlemcisi de telefonun akıcı olması için önemli. İşlemcisi iyi mi? Sizce alınır mı?

Net alınır. İşlemcisi de çok iyi bence.

A32'nin pek uzun ömürlü olacağını sanmam hocam o işlemciyle, uzun yıllar kullanmayı planlamıyorum derseniz çok güzel bir tercih olur.

Redmi telefonun derken hangi cihazın?

Yani bu markanın birçok cihazı var, 1-2 tanesi sağlam değil diye bütün markanın aynı olacağı anlamına gelmez.
Note 10S modelinden bahsediyorum, izlediğim sağlamlık testinde ortadan 2'ye ayrıldı. İşlemciden dolayı uzun ömürlü olmayacağı söyleniyor ancak Redmi telefonların arayüzü çok ağır, malzeme kalitesi kötü, pek sağlam değil. Bunlar da kullanım ömrünü etkilemez mi sizce?

Note 10s modelinden bahsediyorum, izlediğim sağlamlık testinde ortadan 2'ye ayrıldı. İşlemciden dolayı uzun ömürlü olmayacağı söyleniyor ancak Redmi telefonların arayüzü çok ağır, malzeme kalitesi kötü, pek sağlam değil. Bunlar da kullanım ömrünü etkilemez mi sizce?

Arayüz olarak ağır evet ama yene de çok farklı cihaz aldırtacak kadar değil, yavaş yavaş düzeliyor artık (One UI'a göre daha kötü ve daha riskli)
Malzeme kalitesi A51'de de pek farklı değil.
İki cihazda plastik, iki cihazda corning gorilla glass 3 ile korunuyor.

Nasıl kullanacağınıza da bağlı tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı