Samsung A51 2021'de alınır mı?

A51 256 GB depolama 8 GB RAM modeli satıcısı Hepsiburada olunca ve fiyatı da piyasaya göre daha düşük olunca alasım geldi, A32 modeli daha soluk fotoğraflar çekiyor gibi geldi testlere bakınca, bir fikriniz var mı bu konuyla ilgili? Ek olarak işlemcisi daha mı önde A32'nin?

A32 modelinin ne kadar süre güncelleme alacağı ile ilgili bir bilgi var mı?

A32 daha güncel bir cihaz olduğu için daha uzun güncelleme alacak doğal olarak.
İşlemci olarak A32 daha güçlü ufak farkla.

Ben yine de Realme 7 öneriyorum :)

A32 daha güncel bir cihaz olduğu için daha uzun güncelleme alacak doğal olarak.
İşlemci olarak A32 daha güçlü ufak farkla.
A51 ekstra 2 gb belleğiyle aradaki oluşacak işlemci farkını kapatmaz mı? İşlemci mevzusunu bilmediğimden soruyorum. Bekleyeceğim 1-2 gün eğer Amazon'a ya da güvenilir bir satıcıya A32 siyah modeli gelirse alacağım.

Realme 7 almanızı tavsiye ederim.

Ben yine de Realme 7 öneriyorum :)
Realme 7 modeli performans açısından iyi olabilir ancak tasarım, renk açısından bana hitap etmiyor. Realme'nin iyi bir marka olduğunu biliyorum ancak Samsung tarzı çok bilindik markaları tercih etmek istiyorum. Lenovo P2 kullanıyorum şu anda Telefonlarla hiç alakası bile olmayan bir markadan Telefon almanın sonucunu gördüm, Android 7'de takıldı sapasağlam telefon.

A51 ekstra 2 GB belleğiyle aradaki oluşacak işlemci farkını kapatmaz mı? İşlemci mevzusunu bilmediğimden soruyorum. Bekleyeceğim 1-2 gün eğer Amazon'a ya da güvenilir bir satıcıya A32 siyah modeli gelirse alacağım.

Realme 7 modeli performans açısından iyi olabilir ancak tasarım, renk açısından bana hitap etmiyor. Realme'nin iyi bir marka olduğunu biliyorum ancak Samsung tarzı çok bilindik markaları tercih etmek istiyorum. Lenovo P2 kullanıyorum şu anda telefonlarla hiç alakası bile olmayan bir markadan telefon almanın sonucunu gördüm, Android 7'de takıldı sapasağlam telefon.

Hocam o zaman A32 öneririm ama yine de söyleyeyim F/P bir cihaz değil kesinlikle.

Hocam çoklu işlem yapmadığınız sürece o fazladan 2 GB RAM çok bir şey ifade etmez performans anlamında.

Günlük kullanımda ve fotoğraf çekmede çok iyi. Anlık olarak her oyunu en yüksek ayarlarda oynatıyor gözlemlediğim kadarıyla. Arkadaşlar daha iyisini biliyorsa söyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı