Samsung A52 2023 yılında alınır mı?

Ripex

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ÖTV'siz telefonlar arasında galiba a 52 modelide varmış. Çok fazla telefondan oyun oynayan birisi değilim. Sizce 2023 yılında alınır mı? Oppo A74 kullanıyorum yordu biraz beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ÖTV'siz telefonlar arasında galiba a 52 modelide varmış. Çok fazla telefondan oyun oynayan birisi değilim. Sizce 2023 yılında alınır mı? Oppo A74 kullanıyorum yordu biraz beni.

Zaten vergisiz alınacak en iyi cihaz bu gibi illa vergisiz alacağım diyosanız A52 alın geçin.

Ben 4 senedir A51 kullanıyorum ve memnunum. Sadece son zamanlarda ekranım yanmaya ve gölgeler gelmaya başladı, yalnız kullnıma engel bir durumu yok.

Sakin olun yegenler. Eğer Türkiye'de montaj şartı gelirse Samsung olsun diğer markalar olsun güncel ve daha üst segment telefonlarını da kısa süre içerisinde Türkiye'de montajlamaya başlar. (Mutlaka devlet fiyatta üst sınır belirler, o fiyat içerisinde seçenekler artar)

Milyonlarca öğrenci var, pazar büyük hem en büyük rakibi olan elmayı da en başta elemiş oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı