Samsung A52 vs iPhone 11

DARKNIGHTS

Decapat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Merhaba bugün size iki telefonun artıları ve eksikleri ile ilgili birkaç dilnot düşececeğim.

A52 ve 11 cihazina 1.5 yıldır sahibim ikisinin de birden çok artısı eksisi var gelin biraz dize bunlardan bahsedeyim.

Öncelikle A52 modelini gündelik iPhone 11 modeline iş için kullanıyorum nedenlerine gelirsek A52 batarya ekran kamera ve birkaç ozelligi ile gunluk kulllanima daha uygun ve oyunları akıcı şekilde oynabilirsiniz iPhone 11'e gelecek olursak batarya ekran kamera açısından A52'den geri kalıyor lakin islemci konusunda mükemmel ötesi bir işlemcisi var batarya ömrüde neredeyse yarı yarıya ve güncelleme konusunda önümüzdeki sene sıkıntı çekebilir. Bence ardakaı 9.000 TL fiyat farkına değmez zamanında arkadaslarımin doldurusuna gelip almistim.
Benim gozlemlediklerim bu kadar sizde goruslerinizi katarsaniz sevinirim.

Not lütden başka telefonlari kiyaslamayiniz bu ikisi odak olursa sevinirim.

iPhone 11, kamera açısından A52'den geride mi kalıyor? iPhone 11, kamera ve işlemci konusunda A52'den çok ama çok önde bir cihaz.

iPhone 11 önümüzdeki senelerde A54'ten daha güncel kalacak. Ve ayrıca kamera olarak da iPhone 11 çok daha iyi. Batarya konusunda A54 iyi ama.

A54 sadece batarya ve ekran olarak iyi.
Geri kalan her alanda iPhone

iPhone 11 panel disinda daha iyi bir model, A52'den kayda deger bir upgrade olur.

iPhone 11 overpriced bir ürün. S22 varken 250 dolarlik, LCD panelli iPhone 11 alinmaz. Tabii yurt disindan aliyorsaniz ayri.

Başka model sunmayın demistim ikisi arasında kiyaslama yaparsak sevinirim ayrica cozunurlukle ilgilide bayağı ulunorta bir fsrk var.

iPhone 11 önümüzdeki senelerde A54'ten daha güncel kalacak. Ve ayrıca kamera olarak da iPhone 11 çok daha iyi. Batarya konusunda A54 iyi ama.
Cihaz A52 Yanlız

Yeni konular

Geri
Yukarı