Samsung A52 vs iPhone 11

Bencede 11 çok atik bir cihaz ama kamera olarak A52 dsha iyi çünkü biri 12 biri 64MP ayrıca OIS özelliğide var.
MP, fotograf kalitesine dogrudan etki eden bir sey degil. Dunya'nin en iyi profesyonel kameralarindan birinde 13,4 MP var. IMX682 ve ozellikle 720G'nin ISP'si, birak iPhone 11 ile bas etmeyi X'in kamerasiyla bile bas edebilecek duzeyde degil.

Yani bilmiyorum güncelleme konusunda endişeliyim.

iPhone 11 cihazımı severek kullanıhorum lakin 22.000 TL edeceğini hiç düşünmüyorum bir aralar prestije kapilip almistim bu cihazi.

iPhone altın gibidir. Değerini kaybetmez. Güncellik konusunda endişeniz olmasın. iPhone her zaman akıcıdır.

MP, fotograf kalitesine dogrudan etki eden bir şey degil. Dunya'nin en iyi profesyonel kameralarindan birinde 13,4 MP var. IMX682 ve ozellikle 720G'nin ISP'si, birak iPhone 11 ile bas etmeyi X'in kamerasiyla bile bas edebilecek duzeyde degil.

X bile değil. iPhone 7 falan onun rakibi🤣

MP, fotograf kalitesine dogrudan etki eden bir şey degil. Dunya'nin en iyi profesyonel kameralarindan birinde 13,4 MP var. IMX682 ve ozellikle 720G'nin ISP'si, birak iPhone 11 ile bas etmeyi X'in kamerasiyla bile bas edebilecek duzeyde degil.

Günlük kullanımda video çözunurlugu kalite olarak bence A52 daha iyi ama tabii ki 11 işlemcisi çoğu cihazdan iyi.

iPhone altın gibidir. Değerini kaybetmez. Güncellik konusunda endişeniz olmasın. iPhone her zaman akıcıdır.

X bile değil. iPhone 7 falan onun rakibi🤣
İphone 7 artık ölü nihetinde bir cihaz hocam batarya ömründen kamerasından vs bahsetmiyorum bile

Lakin iOS arayüzu daha enerjik ve güzel geliyor bana.

A52'de, iPhone 7'nin SoC'undan daha guclu bir SoC bulunsaydi, kamerada en azindan iPhone 8 Plus & X'i gecseydi bu konuyu ciddiye alabilirdim.

Yani bilmiyorum A52 için X serisi aşağısı kıyaslama yapılmamalı bence çünķü X altı ölü değerinde ve güncelleme almıyor bu arada 11'in kasa ve malzeme kalitesi beni çok tatmin ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı