Samsung A54 vs iPhone 11 & 12 2. el

Bütçe
18000
iPhone 14 altı iPhone alınmaz.

Güncellik önemliyse zorlarsanız S23 FE öneririm, güncellik önemli değilse eski Samsung amiral gemilerine bakabilirsiniz ama S22 ve 21'deki pil sizi tatmin etmeyecektir.

14 altı önermeme sebebim 13'ün 4 GB RAM'e sahip olması. 14'teki 6 GB RAM uzun vadede avantaj sağlayacaktır.

Bakmanı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uygun bulunduğu sürece XS-XR serisi bile alınabilir.
Ben 12 alma taraftariyim bakalim temiz bulursam alicam yd olursada farketmez.

iPhone 14 altı iPhone alınmaz.

Güncellik önemliyse zorlarsanız S23 FE öneririm, güncellik önemli değilse eski Samsung amiral gemilerine bakabilirsiniz ama S22 ve 21'deki pil sizi tatmin etmeyecektir.

14 altı önermeme sebebim 13'ün 4 GB RAM'e sahip olması. 14'teki 6 GB RAM uzun vadede avantaj sağlayacaktır.

Bakmanı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her şey ram degil 5 bin tl sacma sapan marka telefonlarda bile 8gb ram var a54 tek + yanı sanirsam amoled ekrani olmasi 12 pro yurt disi yada tr 12 alacagim ben.

Ben 12 alma taraftariyim bakalim temiz bulursam alacağım yurt dışı olursa da fark etmez.

Her şey RAM degil 5 bin TL saçma sapan marka telefonlarda bile 8 GB RAM var A54 tek + yanı sanirsam AMOLED ekrani olmasi 12 Pro yurt disi ya da TR 12 alacagim ben.

Ben sıfır telefonlar arasında söyledim. Ve iPhone bakılıyorsa artık 4 GB ve RAM altı alınmaz. Tekrar diyorum sıfır için konuşuyorum.

Yoksa zaten ucuza 12 13 bulunursa ve diğer rakiplerine avantajdaysa alınır neden alınmasın?

Ben 12 alma taraftariyim bakalim temiz bulursam alicam yd olursada farketmez.

Her şey ram degil 5 bin tl sacma sapan marka telefonlarda bile 8gb ram var a54 tek + yanı sanirsam amoled ekrani olmasi 12 pro yurt disi yada tr 12 alacagim ben.
Batarya olarakta a54 5000 mh olarak iyi seçenek ama fotograf icin alacagim apple daha onde geliyor arkadasin dedigi gibi xr bile kullanilir.

Eğer fotoğraf, video çekmek vs sizin için önemliyse iphone öneririm. Onun dışındaki diğer konularda A54'de gayet iyi, alınabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı