Samsung A54 vs iPhone 11 & 12 2. el

Bütçe
18000
S23FE 20k civarı. S22'nin kamerası ile benzer bir performans sunuyor. Bataryası daha iyi. Ancak ekran çerçeveleri S22'ye göre daha kalın ve S22 daha premium bir cihaz.

Sırf batarya için bile S23 FE tercih edilir bence ama o ekrandaki çıkıntı oranı o kadar sinmir bozuyor ki. S serisine yakışmayan bir hareket.

S23FE 20K civarı. S22’nin kamerası ile benzer bir performans sunuyor. Bataryası daha iyi. Ancak ekran çerçeveleri S22’ye göre daha kalın ve S22 daha premium bir cihaz.
Ben kalın telefon tercih ediyorum hocam 20 bin tl fiyata s23 cazip geldi aslinda ben baktigimda hep 25 bin civarinda gordum.

Arkadaşımda var, loş ışık çekiminden ve çerçevelerinden hiç memnun değil, birde cihazın ara ara takıldığını söylüyordu. S21 FE veya iPhone 12 bakın. Benim önerim ikinci el temiz 12 almanızdır.

Ben kalın telefon tercih ediyorum hocam 20 bin tl fiyata s23 cazip geldi aslinda ben baktigimda hep 25 bin civarinda gordum.
Bu normal S23 değil, FE. bilginiz olsun.

Arkadaşımda var, loş ışık çekiminden ve çerçevelerinden hiç memnun değil, birde cihazın ara ara takıldığını söylüyordu. S21 FE veya iPhone 12 bakın. Benim önerim ikinci el temiz 12 almanızdır.

Bu normal S23 değil, FE. bilginiz olsun.
Aralarindaki fark nedir tam olarak?

Loş ışık çekiminden şikayet edip 1/2.55 inç sensör boyutuyla ve neredeyse okula başlayacak yaşıyla 12 önermek, bir de 2. el. Anladım.

Loş ışık çekiminden şikayet edip 1/2.55 inç sensör boyutuyla ve neredeyse okula başlayacak yaşıyla 12 önermek, bir de 2. el. Anladım.
Ben arkadaşın şikayetini söyledim. Yakın zamanda buluşursak elimdeki 11 ile gece çekimini karşılaştırıp size atayım.

23 FE tuğla gibi bir telefon, simetrik olmayan kalın çerçevelere sahip, 8G3 ten çok daha kötü olan Exynos 2200 ile geliyor, kamerası daha kötü. Ve çok daha az premium bir telefon.
Anladım demek arkadaşlar bundan dolayı gomuyor bunu bende s23 kalin degil neden bu kadar tatava yaptilar dedim fe s23u ayni zannediyorum magazaya gidip inceleyecegim en kisa zamanda bi yandanda apple bakacagim.

Anladım demek arkadaşlar bundan dolayı gomuyor bunu bende S23 kalin degil neden bu kadar tatava yaptilar dedim FE S23u ayni zannediyorum magazaya gidip inceleyecegim en kisa zamanda bir yandanda Apple bakacagim.

İnceleyin neden gömüldüğünü anlayacaksınız. Samsung son zamanlarda kendini Apple gibi sanıyor ama öyle değil maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı