Samsung A54 vs S23

Bütçe
25000

rohleder00

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Gigabyte RTX2070 Super, CPU: Ryzen 5 3600, PSU: FSP Hydro K700W 80+ Bronze, Anakart: MSI B550M Pro VDH Wi-Fi, RAM: 16GB (2x8) DDR4 3600MHZ CL17 HyperX Fury, Kasa: MSI MAG Forge 100R
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Yeni bir telefon alacağım. Farkındayım birbirlerinin dengi telefonlar değiller ancak aralarında 13-14 bin TL fiyat farkı var. S23 bu kadar fiyat farkını vermeye değer bir telefon mu? A54'ün 2 katından daha pahalı.

Hocam ben A54 almayı düşünüyorum şahsen ama bu biraz tercih meselesi bence o fiyat farkı değer ama başka o parayla neler yapabilirsiniz eğer çok oyun oynamayan biriyseniz mobilde A54 alın kalan parayla çok güzel şeyler yapılır.

Elbette değer. S23 gibi bir cihazla A54 karşılaştırmanız bir garip.
S23'ün üstün olduğunun zaten farkındayım ama bu üstünlük aradaki 13-14 bin TL'yi hakedecek kadar fazla mı? Az buz fiyat farkı yok.

Hocam ben A54 almayı düşünüyorum şahsen ama bu biraz tercih meselesi bence o fiyat farkı değer ama başka o parayla neler yapabilirsiniz eğer çok oyun oynamayan biriyseniz mobilde A54 alın kalan parayla çok güzel şeyler yapılır.
Hiç oyun oynamıyorum. Nadiren çektiğim fotoğraflar düzgün çıksın ve telefonum stabil olsun istiyorum. Bankacılık uygulamaları ve sosyal medya dışında kullanmıyorum.

S23'ün üstün olduğunun zaten farkındayım ama bu üstünlük aradaki 13-14 bin TL'yi hakedecek kadar fazla mı? Az buz fiyat farkı yok.
Klasman farkı var 2 cihaz arasında. Fiyat farkı göreceli bir durum bana göre değer, ancak beklentiye bağlı.

Bütçe yeterse S23 kesinlikle. Ama telefonla çok işim olmuyor İntagram, YouTube yetsin derseniz fazladan para vermeye gerek yok.

Hiç oyun oynamıyorum. Nadiren çektiğim fotoğraflar düzgün çıksın ve telefonum stabil olsun istiyorum. Bankacılık uygulamaları ve sosyal medya dışında kullanmıyorum.

A54 alın geçin hocam o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı