Samsung A71 ve eski A7 hoparlörleri arasındaki fark nedir?

ismet-22

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Bir yerde A71 modelinin eksisi olarak stereo hoparlörünün olmaması yazıyordu. Şu anda kullandığım telefon A7 2016 model. Bunda stereo var mı bilmiyorum açıkçası ama mevcut telefonumun hoparlör kalitesi ve verdiği ses seviyesi gayet güzel. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi? A7 2016 modeldeki ses gücü ile A71 modelinin farkı var mıdır?
Stereo olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Son düzenleme:
A71 stereo hoparlöre sahip değil, senin telefonunda da stereo hoparlör yok. A7 2016 modelinden kötü bir ses deneyimi vereceğini sanmıyorum. A71 ses kalitesi ile ilgili videolara bak, ya da bir telefoncu da elindeki telefon ile karşılaştır emin olmak istiyorsan.

A71 stereo hoparlöre sahip değil, senin telefonunda da stereo hoparlör yok. A7 2016 modelinden kötü bir ses deneyimi vereceğini sanmıyorum. A71 ses kalitesi ile ilgili videolara bak, ya da bir telefoncu da elindeki telefon ile karşılaştır emin olmak istiyorsan.
Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı