Samsung A71 yazılım güncellemesi yapılmıyor

Stilex54

Hectopat
Yer
Sakarya/Karasu
Merhaba arkadaşlar, yaklasık 1 ay önce telefonumu telefoncuya getirdim telefonum rootluydu ve yazılımın çöktüğünü orijinal yazılım yapılmasını gerektiğini söylediler bende tamamdır dedim ertesi gün aldım telefonu ve orijinal yazılım yüklenmişti ve telefonda sıfırlanmıştı ve güncelleme falanda yapılıyordu Android 10du 12 yaptım ve bir sorun yoktu 1-2 gün önce belki güncelleme falan vardır diye ayarlardan yazılım güncellemesi kısmına girdim indir ve yükle dedim karşıma bir yazı çıktı yazıda: Telefonun işletim sistemi yetkisiz bir şekilde değiştirildi dedi ne yapacağım bilmiyorum telefonda root falanda yok root checkerdan da baktım anlamadım ne yapacağımı yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221001-171659_Software update.jpg
    Screenshot_20221001-171659_Software update.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 42
Merhaba arkadaşlar, yaklasık 1 ay önce telefonumu telefoncuya getirdim telefonum rootluydu ve yazılımın çöktüğünü orijinal yazılım yapılmasını gerektiğini söylediler bende tamamdır dedim ertesi gün aldım telefonu ve orijinal yazılım yüklenmişti ve telefonda sıfırlanmıştı ve güncelleme falanda yapılıyordu Android 10du 12 yaptım ve bir sorun yoktu 1-2 gün önce belki güncelleme falan vardır diye ayarlardan yazılım güncellemesi kısmına girdim indir ve yükle dedim karşıma bir yazı çıktı yazıda: Telefonun işletim sistemi yetkisiz bir şekilde değiştirildi dedi ne yapacağım bilmiyorum telefonda root falanda yok Root Checker'dan da baktım anlamadım ne yapacağımı yardımcı olursanız sevinirim.

Önemli verileriniz yoksa stok ROM atmanız gerek. Telefoncu bir şey yapmış olabilir. Recovery menüsüne girip fotoğraf atar misiniz?

Tekrardan Odin ile Stock rom kurmanız gerektiğini @202 hocam söylemiş. Ekstradan şunu söylemek istiyorum Root ve yazılım attıktan sonra KNOX sayacı 1 olunca da Yazılım güncellemesini her seferinde el ile yüklemek zorundasınız.

Tekrardan Odin ile stock ROM kurmanız gerektiğini @202 hocam söylemiş. Ekstradan şunu söylemek istiyorum root ve yazılım attıktan sonra Knox sayacı 1 olunca da yazılım güncellemesini her seferinde el ile yüklemek zorundasınız.

Knox sayacını nasıl kontrol edebilirim?

Önemli verileriniz yoksa stok ROM atmanız gerek. Telefoncu bir şey yapmış olabilir. Recovery menüsüne girip fotoğraf atar misiniz?

Korktuğum şey telefoncudan telefonu aldıgımda güncelleme yapılıyordu acaba hacklendim mi ondan korktum.

Knox sayacını nasıl kontrol edebilirim?

Korktuğum şey telefoncudan telefonu aldıgımda güncelleme yapılıyordu acaba hacklendim mi ondan korktum.

Knox sayaci artmış zaten. Root atmışsınız.
Hacklenme gibi bir olay olmamıştır ama farklı bir şey olabilir. Recovery menüsünü fotoğrafı gerekiyor anlamam için.

Hacklenme gibi bir olay olmamıştır ama farklı bir şey olabilir. Recovery menüsünü fotoğrafı gerekiyor anlamam için.

Tamamdır atacağım.

Hocam ama şunu diyorum root atmıştım telefoncu orijinal yazılımı atmıştı sonrasından telefonu aldıktan sonra ben aynı şekilde güncelledim ve bir sıkıntı yoktu bir daha denediğimde bu hatayı verdi.

Son düzenleme:
Hocam ama şunu diyorum root atmıştım telefoncu orijinal yazılımı atmıştı sonrasından telefonu aldıktan sonra ben aynı şekilde güncelledim ve bir sıkıntı yoktu bir daha denediğimde bu hatayı verdi.

Telefonunun yaptığı bir şey yuzunden guncellemeden sonra bir şey sorun çıkartmış olabilir. Benim de kafam karıştı.

@Stilex54 atacak misiniz fotoğrafı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı