Samsung A9 bilgisayara bağlanmıyor

Cibercibiberci

Decapat
Daha fazla  
Samsung A9 telefon bilgisayara bağlanmıyor. Önceden bağlanıyordu fakat bir zamandan sonra ne olduysa bağlanmamaya başladı. Başka telefonu denediğimde bağlanıyor ama benim telefonum bağlanmıyor. USB kablosunu değiştirip denedim yine olmadı. USB sürücüleri güncel. Telefonun Android sürümü 10. Bu sorunu düzeltmek için ne yapabilirim?

Samsung A9 telefon bilgisayara bağlanmıyor. Önceden bağlanıyordu fakat bir zamandan sonra ne olduysa bağlanmamaya başladı. Başka telefonu denediğimde bağlanıyor ama benim telefonum bağlanmıyor. USB kablosunu değiştirip denedim yine olmadı. USB sürücüleri güncel. Telefonun Android sürümü 10. Bu sorunu düzeltmek için ne yapabilirim?
USB hata ayıklamasını açtınız mı? eğer başka bilgisayarlarda görüyorsa ya kendi bilgisayarınıza erişim izni vermemişsinizdir ya da driverları eksiktir.

USB hata ayıklamasını açtınız mı? eğer başka bilgisayarlarda görüyorsa ya kendi bilgisayarınıza erişim izni vermemişsinizdir ya da driverları eksiktir.
evet hata ayıklama açık fakat başka bilgisayarlarda deneyebilmem mümkün değil çünkü evimde bir bilgisayar mevcut. Ayrıca bilgisayarın driverlarından bahsediyorsanız güncel olduklarını söylemiştim, çünkü başka telefonları bilgisayarıma bağladım ve test ettim çalıştılar. Ancak telefonun driverlarının güncel olduğunu düşünüyorum fakat güncel değillerse nasıl güncelleyeceğim hakkında bir fikrim yok.

Hayır hocam MediaTek ve Realtek USB driverlarından bahsediyorum.

Evet hata ayıklama açık fakat başka bilgisayarlarda deneyebilmem mümkün değil çünkü evimde bir bilgisayar mevcut. Ayrıca bilgisayarın driverlarından bahsediyorsanız güncel olduklarını söylemiştim, çünkü başka telefonları bilgisayarıma bağladım ve test ettim çalıştılar. Ancak telefonun driverlarının güncel olduğunu düşünüyorum fakat güncel değillerse nasıl güncelleyeceğim hakkında bir fikrim yok.

Hayır hocam MediaTek ve Realtek USB driverlarından bahsediyorum.

Kusura bakmayın söylemeyi unuttum: Telefonu usb kablosu ile bilgisayara bağlayınca şarj oluyor ama bilgisayarda algılanmıyor, hiçbir şekilde usb ayarlarına erişemiyorum.

Kusura bakmayın söylemeyi unuttum: Telefonu usb kablosu ile bilgisayara bağlayınca şarj oluyor ama bilgisayarda algılanmıyor, hiçbir şekilde usb ayarlarına erişemiyorum.
USB'yi taktıktan sonra dosya aktarımını seçiyor musun ?
IMG_20230210_131121.jpg

USB'yi taktıktan sonra dosya aktarımını seçiyor musun ?
Eki Görüntüle 1663286
bu kısım telefonda çıkmıyor işte. Sadece şarj ediyor yazıyor, basınca da şarj ayarlarına götürüyor.

Demek ki telefonu okuyamıyor hocam, driverlar ile alakalı diye düşünüyorum indirip denediniz mi?
evet driverları denedim ama bir şey değişmedi. Yine telefonu takınca sadece şarj ediyor. Başka telefon ile deneyince oluyor. Muhtemelen sorun telefonda, format atmam gerekiyor diye düşünüyorum.

Bu kısım telefonda çıkmıyor işte. Sadece şarj ediyor yazıyor, basınca da şarj ayarlarına götürüyor.

Evet driverları denedim ama bir şey değişmedi. Yine telefonu takınca sadece şarj ediyor. Başka telefon ile deneyince oluyor. Muhtemelen sorun telefonda, format atmam gerekiyor diye düşünüyorum.

Başka USB kablosu denediniz mi?

Geri
Yukarı