Samsung Buds 2 almak mı Buds FE almak mı?

Mustafaozkaya

Hectopat
Arkadaşlar kablolu kulaklık kullanıyordum ama maalesef koptu. Bende dama uzun ömürlü bir kulaklık almaya karar verdim. Telefonum Samsung A52 olduğu için Samsung kulaklık almayı düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım fiyatlar birbirine yakın. Buds 2 2 yıl önce çıktı Buds FE ise ekim ayında yakın tarihte çıktı ama biraz kırpılmış gibi arada 200TL filan fark var. Buds 2 1500 civari Buds FE ise 1300TL civarı. Hangisini önerirsiniz. Genelde müzik için kullanacağım. Bir de birisi ile konuşmak için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşımda Buds 2 kullanıyor ve öneriyor. Üsteki videoyu da izledim. Açıkçası fenin tasarımını beğendim. Ama kablosuz şarj özelliği yok Buds 2 de var. Buds 2 360 ses var ama FE de yok. Buds 2 eski gibi geliyor ama büyük ihtimalle Buds 2 alacağım gibi.

Arkadaşımda Buds 2 kullanıyor ve öneriyor. Üsteki videoyu da izledim. Açıkçası fenin tasarımını beğendim. Ama kablosuz şarj özelliği yok Buds 2 de var. Buds 2 360 ses var ama FE de yok. Buds 2 eski gibi geliyor ama büyük ihtimalle Buds 2 alacağım gibi.

Kablosuz şarj ne oluyor tam olarak? Buds FEnin tasarımı daha çok hoşuma gitti Buds FE alsam çok şey kaybetmiş olur muyum? Fiyat farkına değer mi?

Ben FE kullanıcısıyım bass tarafında Buds 2'ye gore bir tık daha iyi ama 360 ses ve kablosuz şarj icin alınabilir Buds.

Yeni konular

Geri
Yukarı