Samsung Buds 2 almak mı Buds FE almak mı?

Kablosuz şarj kutunun kulaklığı şarj etmesi mi oluyor?

Evet öyle oluyor.

Peki ses ve mikrofon performansı açısından Buds 2 ve Buds FE arasında hangisini tercih etmek daha mantıklı olur? Kablosuz şarj pek umurumda değil.

Mikrofonu Buds 2'ye göre gelişti eğer basslı muzik seviyosanız cok rahat karşılar travis scott ve synthwave tarzı dinliyorum genelde gayet yeterli bassları.

Kablosuz şarj ne oluyor tam olarak? Buds fenin tasarımı daha çok hoşuma gitti Buds FE alsam çok şey kaybetmiş olur muyum? Fiyat farkına değer mi?

Bende tasarımı için aldım FE'yi ve beğendim. Kablosuz şarj o kılıfı var ya kulaklığı koyduğun kutu onu kablosuz şarj istasyonun koyup şarj ediyorsun gerek duymadım zaten bende de yok. Kılıfın arkasındanda Type-C giriş var yanında Type-C to Type-C kablo geliyor. Ama telefon şarj aleti de şarj ediyor. Bir de 360 ses deneyimi var arkadaşımda Buds 2 vardı denedim şöyle telefon önündeyse ön taraftan yüz tarafından ses geliyor. Ya da telefon arkandaysa arka taraftan ses geliyor. Ben çok gerek görmedim.

Ses ve mikrofon konusundan FE de bir tık iyileştirme var ama öyle aman aman fark yok.

Bende tasarımı için aldım FE'yi ve beğendim. Kablosuz şarj o kılıfı var ya kulaklığı koyduğun kutu onu kablosuz şarj istasyonun koyup şarj ediyorsun gerek duymadım zaten bende de yok. Kılıfın arkasındanda Type-C giriş var yanında Type-C to Type-C kablo geliyor. Ama telefon şarj aleti de şarj ediyor. Bir de 360 ses deneyimi var arkadaşımda Buds 2 vardı denedim şöyle telefon önündeyse ön taraftan yüz tarafından ses geliyor. Ya da telefon arkandaysa arka taraftan ses geliyor. Ben çok gerek görmedim.

Ses ve mikrofon konusundan FE de bir tık iyileştirme var ama öyle aman aman fark yok.

Peki kutusu kendi içindeki şarjla kulaklıkları şarj ediyor mu? Bir de ses kalitesi açısından hangisi daha iyi?

Benim Type-C adaptörüm yok kendi telefon şarjımla şarj edebilir miyim ve illa Samsung mu olması lazım telefonun? Telefonum Oppo bir sıkıntı çıkarır mı?

Benim Type-C adaptörüm yok kendi telefon şarjımla şarj edebilir miyim ve illa Samsung mu olması lazım telefonun? Telefonum Oppo bir sıkıntı çıkarır mı?

Yok bir şey olmaz zaten cihazlar belli volt veriliyor alacakları belli akım var. Ben Type-C adaptör olmadığı için kendi telefonumun şarj aletini kullanıyorum. USB to tye-C olan kullanıyorum. Kılıfta Type-C.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı