Samsung Buds 2 Pro vs Anker Soundcore Liberty 4

benegehan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu fiyat bandında kulaklık arıyorum ve bu ikisi arasında kaldım. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Hangisini tercih etmeliyim ya da bu fiyata daha iyisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bu fiyat bandında kulaklık arıyorum ve bu ikisi arasında kaldım. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Hangisini tercih etmeliyim ya da bu fiyata daha iyisi var mı?

Telefonun Samsung ise kesinlikle Buds 2 Pro al 1 yıldır aktif kullanıyorum mükemmel bir kulaklık. Buds 2 Pro hakkında sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

Maalesef telefonum Samsung değil, Xiaomi. Ben Buds 2'yi denedim ses kalitesi anlamında çok beğenmedim açıkçası.

Buds 2'yi bende ses be mikrofon olarak beğenmedim ama Buds 2 Pro çok farklı ozellikle 24 bit desteklediği için arada çok büyük fark var mikrofon olarak da Buds 2 de 2 Buds 2 Pro da 3 mikrofon var
Aktif gürültü önleme ve ortam sesi modları mükemmel çalışıyor
Ortam sesi açıkken kulağımda kulaklık olduğunu unutuyorum o kadar başarılı
Aktif gürültü önleme açıkken yaklasik %40 %50 ses ile dışarısı ile bağı tamamen kesiyor
Şarj ortam sesi ve %50 ses seviyesi ile yaklasik 7-8 saat
Aktif gürültü önleme açıkken yaklasik 5 6 saat
Modlar kapatılınca 12 saat üstü kullanim seviyesi sunuyor 360 ses özelligi var herkes kullanır mı bilmem ama çok başarılı
Kulaklık alacak kişilere kesinlikle tavsiye ederim.

Buds 2'yi bende ses be mikrofon olarak beğenmedim ama Buds 2 Pro çok farklı ozellikle 24 bit desteklediği için arada çok büyük fark var mikrofon olarak da Buds 2 de 2 Buds 2 Pro da 3 mikrofon var
Aktif gürültü önleme ve ortam sesi modları mükemmel çalışıyor
Ortam sesi açıkken kulağımda kulaklık olduğunu unutuyorum o kadar başarılı
Aktif gürültü önleme açıkken yaklasik %40 %50 ses ile dışarısı ile bağı tamamen kesiyor
Şarj ortam sesi ve %50 ses seviyesi ile yaklasik 7-8 saat
Aktif gürültü önleme açıkken yaklasik 5 6 saat
Modlar kapatılınca 12 saat üstü kullanim seviyesi sunuyor 360 ses özelligi var herkes kullanır mı bilmem ama çok başarılı
Kulaklık alacak kişilere kesinlikle tavsiye ederim.
Telefon Samsung olmayınca ne kadar verimli olucak onu bilebilsek keşke

Yeni konular

Geri
Yukarı