Samsung C24FG73 Ölü Piksel Çıktı

LiteraryLucky

Kilopat
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Ürünü satın alalı yaklaşık 25 gün oldu. İlk satın aldığımda üründe bir çok kez ölü piksel testi yapmıştım ancak gözümden kaçmış olmalı ki bugün bir tane gördüm. Alt kısımdan doğru bakıldığında sorun yok ancak yukarıdan doğru bakıldığında siyah bir şekilde küçük iğne deliği kadar bir ölü piksel görünüyor. Ölü piksel testi yaptığımda siyah renk haricinde tüm renklerde pikselin ölü olduğu anlaşılıyor.

Sosyal üzerinde yaptığım araştırmalarda bir çok kişi tek bir ölü pikselin garanti kapsamına girmeyeceğini belirtmiş ancak bu benim kusurum değil ki? Sonuç olarak mal ayıplı bir mal ve onarımı yapılabiliyorsa yapılmalı veyahut değiştirilmeli.

Önümüz bayram olduğundan dolayı ürünü garantiye gönderemedim ancak bayram sonrasında derhal göndereceğim. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz neler?

Sizinle aynı düşünceye sahibim, burada yazdıklarınızı garantiye verirken de söyleyin kabul etmemeleri imkansız.

Hay Allah ya daha bugün siparişini verdim aynı monitörün. :( Umarım başıma gelmez... Sipariş notunda da dedim ölü piksel testi yapabilir misiniz diye ama bakalım.
Umarım ki gelmez amma ve lakin siz ürünü internet üzerinden satın aldıysanız eğer 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade etme imkanınız bulunuyor.

Test yaparlar büyük ihtimalle. Bende yeni sistem toplayacağım indirimde diye onu alacaktım. Eğer sizde çıkmazsa alacağım :)
Elime geçtikten sonra deneyimlerimi yazarım dostum :)

Umarım ki gelmez amma ve lakin siz ürünü internet üzerinden satın aldıysanız eğer 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade etme imkanınız bulunuyor.
Umarım.. Eğer üründe sıkıntı olursa iade ederken falan umarım sıkıntı yaratmaz İtopya.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı