Samsung CF396 Curved 72HZ Monitör

Arkadaşlar monitörü yeni aldım 750 TL civarında geziyor. CF390 modelide 50 TL daha ucuz ama değmez. Monitör almak isteyen varsa tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitörden pek anlamıyorum ama bugün okuduğum bir konuda o cihazın bilmem nesi 3000 alınmaz yazmışlardı.
Bu devirde monitörü olmayıpta başka insanlara yok onun şusu var yok bunun bu özelliği yok diye söylenip duruyorlar. Aldım ve kullanıyorum. Hoşuma gitti. Eskiden böyle miydi? Monitör almak hayaldi şimdi insanlar açgözlü oldu hep bir fazlasını istiyor.
Güncel

Son düzenleme:
Arkadaşlar monitörü yeni aldım 750 TL civarında geziyor. CF390 modelide 50 TL daha ucuz ama değmez. Monitör almak isteyen varsa tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizde bulunuyorsa hoparlör bağlayabiliyor muyuz buna?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı