Samsung Galax A7 2018 için Android 9'a dönmek

Home hariç hepsi işe yarayacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile yapabilirsiniz. USB driver yüklemenize ve USB hata ayıklamayı açmanıza gerek yok.

Her şey tamam ama telefonu download moduna bir türlü alamadım :) ses kısma ve güçe aynı anda yaptım olmadı, ses açma + güce aynı anda bastım olmadı, ses kısma+ses açma+güce aynı anda bastım olmadı :) başka yolu var mı?

Her şey tamam ama telefonu download moduna bir türlü alamadım :) ses kısma ve güçe aynı anda yaptım olmadı, ses açma + güce aynı anda bastım olmadı, ses kısma+ses açma+güce aynı anda bastım olmadı :) başka yolu var mı?

Telefon boot menüsüne gelince önce factory Reset'e sonra wipe cache Partition'a tıklayıp yes deyin unutmayın her şey silincek yaptıktan sonra az önce yaptığınız işlemleri tekrar yapın.

Telefon boot menüsüne gelince önce factory Reset'e sonra wipe cache Partition'a tıklayıp yes deyin unutmayın her şey silincek yaptıktan sonra az önce yaptığınız işlemleri tekrar yapın.

Android 9 bir türlü yüklenmedi aynı yerden Android 10 ilk güncellemeyi indirdim kurdu ama bu sefer de sürekli uygulama çalışmayı durduruyor diye uyarı gelip durdu :) dokunmatiği kontrol edemedim. Sonra format attım her şey eski haline döndü dokunmatik bozuk çalışıyor tabii:) indirdiğimiz orijinal Android 9 muydu?

Cihaza farklı s versiyonu yuklerseniz cihaz mavi ekranda kalabilir siz S4 versiyonunu yukluyorsunuz. Cihaz S5 ise mavi ekranda kalır tekrar S5 atmak lazim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı