Samsung Galaxy A50 vs Xiaomi Redmi Note 7

Talha Günak

Hectopat
Daha fazla  
İki telefon arasından kaldım fakat çok kararsızım özellikleri birbirine yakın. Stabilite açısından beni memnun edecek ve kamerası, performansı iyi olacak şekilde sıralarsak hangi telefon daha önde? Lütfen objektif yorum yapalım.

Kamera performansı önemli ise kesinlikle Redmi Note 7 en iyi tercih olur. Pil ve diğer özellikleri de sınıfında iyi bir başarım sergiliyor.

2 gün önce A50 modelini aldım Note 7 ye de baktım Note 7 yi elle tutuğunda daha premium bi hissi var ama kamera çıkıntısı gerçekten çok ve arayüzü bana güzel gelmedi bundan dolayı A50 aldım kamera açısınadan Note 7 daha öndedir ama diğer yönler açısından A50 bence daha güzel özellikle arayüz açısından.Ama bence oraya git hangisi daha içine sinerse onu al aralarında dağlar kadar fark yok.

İki telefon arasından kaldım fakat çok kararsızım özellikleri birbirine yakın. Stabilite açısından beni memnun edecek ve kamerası, performansı iyi olacak şekilde sıralarsak hangi telefon daha önde? Lütfen objektif yorum yapalım.
Şuan note 7 kullanıyorum kamerası mükemmel, telefon premium hissi veriyor ama tek bir kötü yanı var kamerası baya çıkık

A50. Ben her iki telefonu da kullandım ve öyle söylüyorum. A50 kamerası daha iyi bence bana öyle geldi ama redmi note 7 de iyi A50 ile nerdeyse denk sayilabilir. stabilite de A50 diye düşünüyorum performans (oyun,pubg) açısından A50 daha performansli geldi bana ve de A50 ye dün güncelleme geldi gece modu, ultra ağır cekim, Ekran sabitleyici(videolarda titreşimi engelliyor) bu ekran sabitleyici çok iyi geldi bana tüm modları test ettim gayet iyiydi. Bence A50

Ekranı , işlemcisi daha iyi. Yani performans olarak bir tık Redmi Note 7'den önde. 6GB RAM var ayrıca.
Sizin için önemliyse ekranda parmak izi okuyucu. Küçük detayları katarsak A50 alın derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı